Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Prudential zaprasza na Poznański Piknik Rodzinny - w programie wiele atrakcji

Prudential zaprasza na Poznański Piknik Rodzinny - w programie wiele atrakcji
Zobacz więcej zdjęć »
Po Dniach Rodzinnych Prudential w Warszawie i Pikniku Rodzinnym Prudential w Warszawie przyszła pora na Poznań. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Poznański Piknik Rodzinny Prudential.

Piknik będzie ukoronowaniem Poznańskich Dni Rodzinnych Prudential, imprezy poświęconej wspólnemu spędzaniu czasu przez rodziny i promowaniu więzi rodzinnych, a organizowanej przez Fundację Zwalcz Nudę oraz Prudential w Polsce. Honorowy Patronat nad Poznańskimi Dniami Rodzinnymi objął Prezydent Miasta Poznania. W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Piknik odbędzie się w niedzielę, 19 kwietnia w Starym Browarze w Poznaniu, przy ul. Półwiejskiej 42. Imprezę wspiera miasto Poznań. Wstęp wolny. W programie pikniku przewidziano mnóstwo atrakcji dla dzieci. Będą one mogły wziąć udział w animacjach, warsztatach oraz konkursach z nagrodami.  Program pikniku ułożono tak, aby dzieci podczas zabawy odkrywały świat i jego tajemnice.

Więcej na http://www.dnirodzinne.pl/poznań/poznański-piknik-rodzinny-prudential/ oraz na profilu Dni Rodzinnych Prudential w Poznaniu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/poznanskiedr?fref=nf

Już wkrótce Dni Rodzinne i Piknik Prudential w Trójmieście, a 17 maja na sopockim „Monciaku” odbędzie się Trójmiejski Piknik Rodzinny Prudential. Strona www poświęcona Dniom Rodzinnym Prudential: www.dnirodzinne.pl . Patronat nad Dniami Rodzinnymi objął Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznik Praw Dziecka.PrudentialRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »