Kultura, sztuka » Kultura

Przepis na Gentlemana

Przepis na Gentlemana
Zobacz więcej zdjęć »
Idealny drink to zbalansowana kompozycja różnych składników, których dobór zależy od wiedzy i wyobraźni, tego kto go tworzy.

O tym zaś, czy wybrany mix jest już owym ideałem, w takim samym stopniu  decydują: składniki, ich właściwe proporcje, okoliczności oraz grona znajomych, pośród których ten koktajl serwujemy. Podobnie jest z definicją współczesnego Gentlemana. Nie znajdziemy jednego uniwersalnego przepisu, wszystko zależy od fantazji, czasu i miejsca. Komponenty i proporcje w zależności od okazji mogą być różne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tym razem proponujemy przepis, którego głównymi składnikami są Kultura, Fantazja, Smak i System wartości i zasad. To one wpływają na wrażenia „smakowe”. Warto pamiętać również o oprawie, która tworzy „garnish”, technice  oraz towarzystwie.

„Garnish” jest wizytówką współczesnego gentlemana. W dużej mierze od niego zależy jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Gentleman dba o to, żeby być zawsze zadbanym oraz żeby dobrać strój stosownie do okoliczności.

Technika – wiedza zdobywana latami, poszerzanie horyzontów i nowe wyzwania - to właśnie dzięki nim gentleman buduje swoją „gentlemańskość”. Kultura, sztuka, nie jest dla niego niczym obcym, ale potrafi jednocześnie czerpać z doświadczeń życia codziennego. Kształtuje swój gust latami.

Towarzystwodaje się pochłonąć duchowi czasu, często odwiedza więc kawiarnie, restauracje, kina, puby i kluby. Poznaje dużo nowych osób, ale potrafi równocześnie docenić towarzystwo, w którym się obraca. Tworzy je grono osób mających swoje zasady i wartości, kierujące się podobnymi normami. Szczególnym szacunkiem darzy kobiety, które niemal zawsze mogą liczyć na jego wsparcie. Pamięta również o tym, żeby nie wsiadać za kierownicę po spożyciu drinka. Zawsze pije z klasą. Towarzystwo, w którym pije wyznacza zawsze jedną osobę, która nie spożywa alkoholu i odwozi resztę osób do domu.

 

Znajdź miejsce, w którym spotykają się prawdziwi gentlemani – profil Gentleman Jack - www.facebook.com/GentlemanJackPolska. Tam możesz znaleźć inspiracje, tak by skomponować swojego unikalnego drinka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ComPress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »