Dom » Ogrody

Przesłony Screeno Wave jeszcze bezpieczniejsze dzięki słupom F-Lox Super

Przesłony Screeno Wave jeszcze bezpieczniejsze dzięki słupom F-Lox Super
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Betafence wprowadziła nowy słup F-Lox Super, dedykowany panelom Nylofor 2D i 2D Super, który gwarantuje bezpieczeństwo montażu i użytkowania przesłon Screeno Wave.

Nowoczesny słup F-Lox Super o wymiarach 120x40 mm jest wyposażony w dodatkową listwę montażową, która znacznie usprawnia proces instalacji przesłon Screeno Wave. Cechą charakterystyczną słupa jest jego sztywność oraz odporność na silne podmuchy wiatru.

Oryginalne przesłony

Screeno Wave to taśmy z tworzywa sztucznego dedykowane dwóm rodzajom paneli płaskich firmy Betafence: Nylofor 2D oraz Nylofor 2D Super. Umożliwiają one częściowe lub całkowite przesłonięcie przęsła i w efekcie uzyskanie znaczącego wzrostu poczucia prywatności przez mieszkańców grodzonej posesji. Są również sposobem na ciekawą aranżację ogrodzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »