Dom » Budownictwo

Przewody do gazu FERRO gwarancją bezpieczeństwa

Przewody do gazu FERRO gwarancją bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Wśród wiosennych nowości FERRO skierowanych do instalatorów znajduje się armatura gazowa. Przewody gazowe przeznaczone do przesyłu gazu ziemnego (paliw gazowych rodziny drugiej wg EN 437) służą do przyłączania urządzeń domowych wewnątrz i na zewnątrz mieszkań zasilanych gazem o ciśnieniu niższym niż 0,5 bara i maksymalnej temperaturze roboczej, która wynosi 60°C.

Węże do gazu posiadają 3 zabezpieczenia: powłokę PVC, stalowy pancerz oraz spiralną rurę ze stali nierdzewnej. Na uwagę zasługuje elastyczność przewodów, dzięki której promień zgięcia jest nieograniczony. Produkty Ferro spełniają wymagania normy PN-EN 14800 i zostały wprowadzone na rynek zgodnie z postanowieniami systemu 1, czyli z pełnym udziałem jednostki notyfikowanej i znakowaniem CE, co oznacza, że są odpowiednie do używania w miejscach objętych przepisami dotyczącymi reakcji na ogień, a ich wytrzymałość wynosi 650°C przez 30 minut.

W ofercie firmy Ferro znajdziemy modele o długości 50, 75, 100, 125, 150 oraz 200mm.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »