Technologie » Komputery

Przychody netto firmy IFS przekroczyły 600 mln USD w roku 2018 dzięki rosnącej w zawrotnym tempie sp

Przychody netto firmy IFS przekroczyły 600 mln USD w roku 2018 dzięki rosnącej w zawrotnym tempie sp
Zobacz więcej zdjęć »
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o swoich wynikach finansowych za cały rok zakończony 31 grudnia 2018 roku.

 Wyprzedzamy dużych i średnich konkurentów w segmencie ERP, a nasze dobre wyniki finansowe za rok 2018 stanowią tego odzwierciedlenie. Głównymi czynnikami naszego wzrostu w kolejnym roku będą rozwiązania dla sektora lotnictwa i obrony, rozwiązanie IFS Field Service Management do zarządzania serwisem w terenie oraz system IFS Applications. Tym innowacjom towarzyszyć będzie pełne zobowiązanie do dalszego podważania status quo, a jednocześnie zapewnienia obsługi klienta na światowym poziomie. Bazując na osiągniętej w 2018 roku dynamice, wkraczamy w rok 2019 z nowym poczuciem celu i przyszłości, której kierunek nadają nasi klienci - skomentował Darren Roos, prezes korporacji IFS.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/rynek-it/28055-przychody-netto-firmy-ifs-przekroczyly-600-mln-usd-w-roku-2018-dzieki-rosnacej-w-zawrotnym-tempie-sprzedazy-uslug-w-chmurze-i-licencji.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »