Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Przyjdź zobaczyć najgorsze polskie reklamy

O tytuł Chamleta 2012, czyli najgorszej polskiej reklamy, walczy w tym roku ponad 400 kandydatur. Przyjdź na finałową galę i zobacz na żywo te „najlepsze”.

Organizatorzy festiwalu najgorszych polskich reklam zapraszają na finałową galę rozdania Chamletów – nagród za najgorsze produkcje reklamowe funkcjonujące w polskiej przestrzeni publicznej – która odbędzie się 23 listopada o godz. 18 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Joliot-Curie 15, Wrocław).

 

Wejście na galę finałową jest bezpłatne dla wszystkich chętnych bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Uroczystość poprowadzą prof. Michael Fleischer, pomysłodawca konkursu i przewodniczący jury oraz prof. Dariusz Doliński.

 

W tym roku do konkursu zgłoszono 121 reklam telewizyjnych, 92 reklamy zewnętrzne, 89 reklam społeczno-politycznych, 73 programy communication design, 54 reklamy prasowe. Jest to o ponad 100 więcej kandydatur niż w zeszłym roku. O tytuł Chamleta 2012 powalczy w sumie 429 reklam. Żadna z poprzednich edycji nie cieszyła się tak dużą popularnością. Organizatorami festiwalu są SWPS i Uniwersytet Wrocławski. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

akiedrzynska@swps.edu.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »