Firma » Finanse

Przykłady kryptowalut, w które warto zainwestować w 2020 roku

Przykłady kryptowalut, w które warto zainwestować w 2020 roku
Zobacz więcej zdjęć »
W momencie, gdy decydujesz się na inwestycje swoich oszczędności masz wiele opcji w co i gdzie zainwestować. Ten rok według entuzjastów okazuje się być najlepszym w inwestowanie w kryptowaluty. Postaramy się tutaj przybliżyć Ci, nad którymi kryptowalutami warto się skupić w 2020 roku.

Dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę może to być nieco trudniejsze ponieważ kryptowalut na rynku jest przynajmniej kilkaset, a wybranie tej najbardziej owocnej jest trudne i czasochłonne.

Ostatecznie nie ma jednej kryptowaluty, którą możemy wskazać jako najlepszą z najlepszych. Wiele kryptowalut oferuje całkiem atrakcyjne możliwości inwestowania, w zależności od tego, czego szukasz i jakie są Twoje cele inwestycyjne.

Dlatego właśnie ważną kwestią  jest poziom posiadanego doświadczenia. Na przykład niektóre kryptowaluty mogą być dobrą inwestycją dla początkujących, podczas gdy inne są odpowiednie dla bardziej zaawansowanych handlowców kryptowalut. Inwestorzy popełniają wiele błędów związanych z bezpieczeństwem. Na przykład zapominając o włączeniu 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe), nie posiadając portfela sprzętowego i nie tylko.


Dlatego w tym artykule przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych kryptowalutach, w które warto zainwestować. Pod koniec artykułu powinieneś mieć solidne informacje o najlepszych kryptowalutach, o tym, jak w nie inwestować (i dlaczego warto je rozważyć) oraz o niektórych kryptowalutach, od których możesz zacząć swoją przygodę. W momencie, gdy jesteś już zdecydowany na inwestycje w kryptowaluty warto także zwrócić uwagę na handel kryptowalutami z Plus500.Bitcoin

Powstaje pytanie dlaczego Bitcoin, otóż dlatego, że jest najbardziej rozpoznawalną i dotychczas najczęściej używaną kryptowalutą, często nazywaną „królem kryptowalut”. Głównym celem Bitcoin jest stać się globalną, cyfrową gotówką peer-to-peer, która jest oderwana od jakiejkolwiek formy regulacji, a tym samym w pełni zdecentralizowana.

Poza tym powodem, dla którego powinieneś zwrócić szczególną uwagę na Bitcoin, jest to, że ma on najwyższą płynność w przestrzeni kryptograficznej, co czyni go również najlepszą kryptowalutą do kupienia, jeśli jesteś początkującym inwestorem. Ważne jest to, że nie będziesz mieć żadnych problemów z kupnem lub sprzedażą Bitcoinów. Ta kryptowaluta jest znana również ze swojej stabilności pomimo swojej zmienności. Oczekuje się, że wpływ, popyt i masowa adopcja Bitcoina wzrosną w nadchodzących latach.

Wraz ze wzrostem popytu oczekuje się, że cena Bitcoina znacznie wzrośnie, ponieważ monet będzie tylko 21 milionów. W styczniu 2020 roku współzałożyciel Nexo, Antoni Trenchev, powiedział Bloombergowi, dlaczego uważa, że cena Bitcoina może nadal rosnąć do 50000 USD w 2020 roku.

„Myślę, że bardzo łatwo mogliśmy zobaczyć, jak Bitcoin osiągnie 50 000$ do końca tego roku” - powiedział Trenchev. Oczywiście zawsze jest ryzyko i analiza ekspercka nie jest wiarygodnym wskaźnikiem aktualnych lub przyszłych wyników, ponieważ okoliczności mogą się zmieniać w między czasie.Litecoin

Dlaczego Litecoin jest warty uwagi? Ta kryptowaluta ma także ograniczoną podaż 84 milionów monet (w porównaniu do 21 milionów Bitcoinów), nagroda blokowa w wysokości 25 LTC. Jest to wysoka nagroda za blok w porównaniu do innych kryptowalut. To, wraz z faktem, że Litecoin jest jedną z wielkiej czwórki na Coinbase, wielu ekspertów uważa, że cokolwiek wydarzy się w przyszłości, Litecoin z pewnością pozostanie jednym z altcoinów, który nadal będzie miał mocną pozycję. Ponadto średni czas wydobywania bloku w łańcuchu bloków LTC wynosi około dwóch minut, co jest szybsze niż w przypadku większości innych kryptowalut.

W 2020 roku Litecoin jest nadal uważany za jedną z najlepszych kryptowalut, pomimo silnej konkurencji.Ethereum

Ethereum, jest jedną z najlepszych kryptowalut do inwestowania, był pierwszym dużym projektem mającym na celu wprowadzenie inteligentnych kontraktów, umożliwiając programistom uruchamianie zdecentralizowanych aplikacji na komputery i urządzenia mobilne (dApps) w oparciu o technologię blockchain i pozostał jedną najlepszych. Ethereum jest drugą najbardziej płynną kryptowalutą, plasując się tuż za Bitcoinem. Oznacza to, że nie będziesz mieć problemów z kupnem lub sprzedażą tej kryptowaluty, więc jest to bezpieczna inwestycja.

Kolejnym powodem, aby wierzyć, że Ethereum pozostanie silną inwestycją w nadchodzących latach, jest to, że ma lojalny zespół i społeczność. Daje to Ethereum większą szansę na utrzymanie stabilności i wzrost wartości w dłuższej perspektywie.

Ponadto może istnieć znacznie więcej Ether (tokenów Ethereum) w porównaniu do Bitcoin lub Litecoin. Ether napędza ekosystem dApp, co oznacza, że miliony programistów i firm będzie go potrzebować do obsługi swoich inteligentnych kontraktów i uruchamiania aplikacji.Ripple

Jeśli chodzi o kapitalizację rynkową, Ripple zajmuje trzecie miejsce, zaraz po Bitcoin i Ethereum. Koncepcja i cele Ripple są nieco inne niż reszty kryptowalut z tej listy.

Ripple to start-up, który oferuje bankom usługi rozliczeń finansowych, co umożliwia im bezpośrednie i natychmiastowe dokonywanie transakcji międzynarodowych. Z tego powodu Ripple jest bardziej ukierunkowany na duże instytucje niż na indywidualnych użytkowników. Współpracuje z dużymi bankami na całym świecie, a jeszcze więcej instytucji finansowych chce przyjąć protokół Ripple.

Powodem, dla którego eksperci uważają, że Ripple może eksplodować w tym roku i w nadchodzących latach, jest fakt, że dzięki wsparciu instytucjonalnemu i zabezpieczeniu przed regulacjami SEC, XRP z pewnością pozostanie potęgą wśród społeczności kryptowalut i rzeczywiście jedną z najlepszych kryptowalut.Podsumowanie

Pamiętaj, że inwestowanie niesie za sobą mniejsze lub większe ryzyko. Decyzje inwestycyjne należy podejmować dopiero po spędzeniu znacznej ilości czasu na badaniu możliwości inwestycyjnych.

Niezależnie od tego, czy dopiero wkraczasz w świat kryptowalut, czy chcesz zdywersyfikować swój istniejący portfel za pomocą jednych z najlepszych kryptowalut w 2020 r., Wielu ekspertów od kryptowalut uważa, że inwestowanie w którąkolwiek z tych kryptowalut może potencjalnie przerodzić się w wielką historię sukcesu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »