Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Przysmak rodem z Hiszpanii, czyli oliwki marki Beach Flower w ofercie firmy VOG

Przysmak rodem z Hiszpanii, czyli oliwki marki Beach Flower w ofercie firmy VOG
Zobacz więcej zdjęć »
Kuchnia śródziemnomorska znajduje swoich zwolenników na całym świecie. Różnorodna, prosta, smaczna i lekka sprawdza się zwłaszcza latem, podczas pikników w upalne dni i biesiad do białego rana.

Jej charakterystycznym elementem są oliwki, najlepiej o równie śródziemnomorskim pochodzeniu, tak jak te sygnowane marką Beach Flower, zbierane w słonecznej Hiszpanii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oliwki znajdują swe zastosowanie w najróżniejszych potrawach. Są nieodłącznym składnikiem sałatki greckiej, królują w kuchni włoskiej – jako dodatek do popularnych makaronów, a także stanowią idealne połączenie z hiszpańskimi twardymi serami z La Manczy. Oliwki bardzo często wykorzystywane są także do ozdoby, nadając tym samym nie tylko walorów smakowych, ale i estetycznych przygotowywanym potrawom.

Hiszpańskie pochodzenie

30% światowej produkcji oliwek przypada na Hiszpanię. Kraj ten spełnia warunki, niezbędne do hodowli wiecznie zielonych drzew oliwnych, które nie wymagają żyzności gleby, a jedynie odpowiedniego nasłonecznienia. Oliwki marki Beach Flower to produkt pochodzący z najlepszych plantacji położonych w uroczym regionie Andaluzja. Warto wiedzieć, iż zielone i czarne oliwki rosną na tych samych roślinach, a o ich kolorze decyduje czas zbioru. W asortymencie firmy VOG znajdują się zarówno zielone oliwki, uzyskiwane z niedojrzałych owoców, zbieranych tuż po osiągnięciu odpowiedniego rozmiaru, jak i czarne – powstałe z całkowicie dojrzałych oliwek. Ciekawym urozmaiceniem oferty są natomiast ich nadziewane odpowiedniczki – oliwki faszerowane pikantną papryczką piri-piri lub pastą paprykową. W ofercie firmy VOG oliwki, zarówno zielone jak i czarne, znajdują się w wygodnych słoikach o gramaturze 140 g, 150 g oraz 900 g. Do wyboru mamy także drylowane oliwki oraz w postaci ciętej. Te ostatnie z pewnością przydadzą się podczas przygotowywania kolorowych sałatek i popularnych małych pizzerek na francuskim cieście.

Zdrowie na wyciągnięcie ręki

Oprócz atutów smakowych i estetycznych nie można zapomnieć o właściwościach zdrowotnych, jakimi odznaczają się owoce drzew oliwnych. Oliwki bogate są bowiem w witaminy z grupy B, witaminę C i E, prowitaminę A i przede wszystkim drogocenne związki mineralne, takie jak fosfor, potas i żelazo. Co ciekawe, należą one do grupy produktów wykazujących działanie przeciwbólowe – szczególnie przeciwmigrenowe, a odpowiedzialne są za to, znajdujące się w oliwce, duże ilości miedzi. Przysmaki te powinny się także znaleźć w zbilansowanej diecie osób dbających o linię – 25 g oliwek zawiera bowiem jedynie 37 kcal, stanowiąc przy tym doskonałe źródło błonnika. Wpływają one również na obniżenie poziomu złego cholesterolu (LDL). Dodatkowo, niekwestionowanym atutem oliwek jest fakt, iż są one bardzo łatwe w przechowywaniu i od razu gotowe do spożycia.

 

 

Produkt marki Beach Flower to najlepszej jakości oliwki, pochodzące ze słonecznej Hiszpanii. Kojarzone z wakacyjnymi wspomnieniami, są dodatkiem nadającym każdej potrawie niepowtarzalnego, śródziemnomorskiego charakteru.

Oliwki zielone bez pestek marki Beach Flower

Pojemność: 140 g

Cena brutto: 3, 29 zł.

 

Oliwki zielone bez pestek marki Beach Flower

Pojemność: 900 g

Cena brutto: 8, 99 zł

 

Oliwki czarne bez pestek marki Beach Flower

Pojemność: 140 g

Cena brutto: 2, 99 zł

 

Oliwki czarne bez pestek marki Beach Flower

Pojemność: 900 g

Cena brutto: 8, 99 zł

 

Oliwki zielone cięte marki Beach Flower

Pojemność: 900 g

Cena brutto: 10, 19 zł

Oliwki czarne cięte marki Beach Flower

Pojemność: 900 g

Cena brutto: 10, 19 zł

Oliwki z pastą paprykową marki Beach Flower:

Pojemność: 150 g

Cena brutto: 2, 99 zł

Oliwki z pastą paprykową marki Beach Flower:

Pojemność: 900 g

Cena brutto: 8, 99 zł

Oliwki z piri-piri marki Beach Flower

Pojemność: 140 g

Cena brutto: 3, 99 zł

 

 Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »