Technologie » Telekomunikacja

Przyśpiesz z rozliczeniem płac

W naliczaniu listy płac nie ma miejsca na pomyłki, nawet te najdrobniejsze, bo w tym przypadku maksymę czas to pieniądz, należy potraktować dosłownie. Wykorzystując mechanizm importu danych płacowych na listy płac w systemie TC Personel nie tylko możesz mieć pewność, że unikniesz pomyłek, ale

W systemie TC Personel mechanizm importu danych usprawnia comiesięczne wprowadzanie danych na składniki płacowe niezbędne do rozliczenia listy płac. W pierwszej kolejności dane z pliku są wczytywane do formularza tzw. schowka. Na tym etapie użytkownik ma możliwość weryfikacji danych oraz ich ewentualnej korekty. Kolejnym krokiem jest wykonanie przez użytkownika funkcji importu danych z formularza schowka do docelowego miejsca, jakim może być wskazany przez użytkownika typ listy płac (Główna, Dodatkowa, Umowy cywilnoprawne, Korekta).

 

W sytuacji, gdy dla jakiegoś pracownika nie zostanie wykonany import danych, system informuje o tym fakcie użytkownika wskazując przyczynę niepowodzenia np. brak możliwości identyfikacji pracownika, dla którego mają być importowane dane na listę płac.  

Import danych płacowych w systemie jest możliwy w walucie PLN oraz w innej, jeżeli rozliczenie list płac odbywa się za pośrednictwem mechanizmu wielowalutowości np. USD, EURO. Mechanizm importu danych płacowych umożliwia zaczytanie danych z plików m.in. w formacie CSV, XLSX.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »