Gospodarka » Żywność

Ptasie Mleczko Biało-Białe

Ptasie Mleczko Biało-Białe
Zobacz więcej zdjęć »
Ptasie Mleczko® Biało-Białe to produkt, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością, a głębia smaku z lekkością.

Biała czekolada całkowicie odmieniła kultowe pianki, które w nowej odsłonie są pełne młodzieńczej energii i radości. Nowa wersja sztandarowego przysmaku doskonale kontrastuje z klasycznymi piankami Ptasie Mleczko® i wzbogaca wedlowskie portfolio o kolejny produkt, któremu nie sposób się oprzeć. Ptasie Mleczko® Biało-Białe będzie dostępne w ofercie limitowanej od sierpnia 2013 roku w 380 gramowych opakowaniach.
E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »