Technologie » AGD - RTV

Pyszne frytki i nie tylko: frytkownica SEVERIN FR 2436

Przygotowywanie chrupiących frytek, panierowanych owoców morza, czy złocistych paluszków rybnych stało jeszcze szybsze i prostsze, dzięki nowej frytkownicy firmy SEVERIN.

Frytki to jedna z popularniejszych form serwowania ziemniaków. Lubią je zarówno dzieci, jak i dorośli. Najzdrowsze i najsmaczniejsze są oczywiście frytki domowe, przygotowane z własnoręcznie obranych i pokrojonych ziemniaków, usmażone na samym tłuszczu, bez dodatków smakowych i konserwantów. W ich szybkim usmażeniu pomoże nowa frytkownica SEVERIN, FR 2436. Urządzenie doskonale nadaje się także do przygotowywania wszystkich potraw wymagających smażenia w głębokim tłuszczu: panierowanych owoców morza, paluszków rybnych czy orientalnych przekąsek.

 

Proste użytkowanie

Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej frytkownica gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Pokrywa z okienkiem zapobiega pryskaniu tłuszczu oraz pozwala na sprawdzanie przebiegu procesu smażenia bez konieczności zdejmowania pokrywy. Znajdujący się w pokrywie wymienny filtr pochłania tłuszcz i nieprzyjemne zapachy.

Frytkownica FR 2436 jest wyposażona w dwa koszyki do smażenia, o pojemności 700 i 300 g. Pozwala to na jednoczesne przygotowywanie produktów, które wymagają różnego czasu obróbki termicznej. Specjalna kontrolka umożliwia ustawienie jednej z pięciu dostępnych temperatur smażenia, między 135°C a 190°C. Lampka kontrolna informuje, kiedy pożądana temperatura zostanie osiągnięta. Wyświetlacz LCD z zegarem i wskaźnikiem temperatury pozwala ustawić czas smażenia. Schowek na przewód gwarantuje ograniczenie zajmowanej powierzchni do minimum.

Frytkownica FR 2436 firmy SEVERIN pozwala cieszyć się smakiem pysznych domowych frytek i panierowanych przysmaków każdego dnia. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Severin Polska
http://www.severin.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »