Technologie » Komputery

PYTON Management wdraża w Providencie

Provident Polska, firma należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, zdecydowała o pilotażowym wdrożeniu systemu wspomagającego zarządzanie wiedzą PYTON Enterprise.

- Provident Polska to kolejna firma, która za pomocą systemu Enterprise będzie mogła kontrolować procesy przepływu wiedzy, by kluczowe informacje jak najszybciej docierały dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne - powiedział Ireneusz Szumiło, prezes Pyton Management.


Wdrożenie obejmie dystrybucję wiedzy z zakresu human resources za pośrednictwem trzech głównych kanałów: stron www, e-maili oraz SMS-ów. Informacje będą docierały do wybranej przez klienta grupy kilkuset pracowników
w całej Polsce. Dodatkowo PYTON Enterprise umożliwia budowę bazy wiedzy nie tyko na temat wszystkich pracowników, ale także oferowanych produktów - system wspomaga tworzenie nowych rozwiązań oraz podejmowanie decyzji w procesach biznesowych.

-  Przewidujemy, że główną funkcją, którą będą wykorzystywać użytkownicy systemu będzie zapewne moduł obsługi pytań i odpowiedzi oraz wyszukiwarka - są to elementy najbardziej przydatne w ich codziennej pracy - dodaje prezes Szumiło.

Pilotaż w Departamencie Personalnym i Wynagrodzeń Provident Polska rozpocznie się na początku lutego i potrwa trzy miesiące. Po tym okresie firma podejmie decyzję o ewentualnym rozszerzeniu zakresu wdrożenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PYTON Management
http://www.pyton.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »