Gospodarka » Przemysł

Raciborska Izba Gospodarcza ogłasza kolejną edycję grupowych zakupów energii elektrycznej

Raciborska Izba Gospodarcza ogłasza kolejną edycję  grupowych zakupów energii elektrycznej
Zobacz więcej zdjęć »
Raciborska Izba Gospodarcza zachęca przedsiębiorców do grupowego zakupu energii elektrycznej na rok 2019. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Grupowy zakup energii elektrycznej jest jedną z form wsparcia firm, będących członkami RIG.

Poprzednie grupowe zakupy przyniosły bardzo dobre rezultaty. Przedsiębiorstwa, które w tym roku skorzystały z tej formy zakupu energii mają najkorzystniejszą cenę, zarówno w Raciborzu, jak i okolicach. Dlatego Zarząd RIG ogłosił kolejną edycję. 

Przedsiębiorstwa zainteresowane grupowym zakupem energii proszone są o kontakt z biurem Raciborskiej Izby Gospodarczej, od poniedziałku do piątku w godz.7.30-14.30, pod numerem tel. 32 415 51 89 lub mailowo pod adresem: rig@rig-raciborz.pl.

Warto wiedzieć, że nie jest to jedyne tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej zrzeszającej przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. RIG organizuje również grupowe zakupy na dostawę gazu. 

* * *
Autor tekstu: Justyna Korzeniak/ Adventure Media
Autor zdjęć: Magdalena Matusik / Adventure Media

* * * 
Raciborska Izba Gospodarcza 
Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »