Firma » Praca

Rafał Hiszpański Prezesem Euler Hermes Services Polska

Rafał Hiszpański Prezesem Euler Hermes Services Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Z dniem 1 listopada 2012 roku Rafał Hiszpański został powołany na Prezesa Zarządu Euler Hermes Services Polska Sp. z o.o., należącego do międzynarodowej grupy Euler Hermes.

Jednocześnie grupa Euler Hermes powierzyła Rafałowi Hiszpańskiemu obowiązki związane z zarządzaniem Towarzystwem Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. Formalne powołanie na stanowisko Prezesa Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. nastąpi po dopełnieniu wymaganych prawem procedur przed Komisją Nadzoru Finansowego.
Rafał Hiszpański przeszedł do Euler Hermes z Grupy WARTA, gdzie początkowo tworzył i zarządzał strukturami windykacyjnymi i działem obsługi sprzedaży. Następnie kierował projektem integracji back office’u operacyjnego Grupy KBC Polska, a także zarządzał działami administracji w spółkach Kredyt Bank S.A. oraz Grupy WARTA. Jednocześnie pełnił funkcję prezesa spółki Warta Nieruchomości Sp. z o.o. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w TUiR Warta S.A., gdzie odpowiadał za sprzedaż ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym także poprzez sieci sprzedaży partnerów zewnętrznych.
Rafał Hiszpański jest absolwentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz zarządzania Szkoły Głównej Handlowej.
Euler Hermes oferuje produkty i usługi z zakresu ubezpieczenia należności w Polsce od 1998 roku. Obecnie zatrudnia 211 osób w oddziałach w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i we Wrocławiu.
 
*****
Kontakt dla mediów:
 
TALKING HEADS PR
Artur Niewrzędowski
+48 (0)509-433-874 
artur.niewrzedowski@thpr.pl

Euler Hermes Group Media Relations (Paris) 
Bettina Sattler – +33 (0)1 8411 6141
bettina.sattler@eulerhermes.com

Ogilvy Public Relations Worldwide
Lorenzo Ricci – +33(0)1 53 67 12 83
lorenzo.ricci@ogilvy.com 

Euler Hermes jest liderem na rynku ubezpieczeń należności handlowych oraz jednym z liderów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i windykacji należności. Euler Hermes zatrudnia ponad 
6 000 pracowników w 50 krajach. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania należnościami. Skonsolidowany obrót grupy Euler Hermes w 2011 roku wyniósł 2,27 miliarda euro. Euler Hermes rozwinął międzynarodową sieć nadzoru, która umożliwia analizę stabilności finansowej 40 milionów przedsiębiorstw. Na koniec grudnia 2011 grupa obejmowała swoimi ubezpieczeniami transakcje handlowe na całym świecie na kwotę 702 mld euro.
 
***
Euler Hermes, członek gupy Allianz, jest notowany na giełdzie NYSE Euronext w Paryżu i otrzymał rating AA- od agencji Standard & Poor’s.
 
***
W Polsce grupa Euler Hermes jest obecna od 1999 roku. Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes SA oferuje ubezpieczenia należności handlowych oraz gwarancje ubezpieczeniowe. Jednocześnie druga spółka działająca na polskim rynku - Euler Hermes Collections Sp. z o.o. oferuje windykację należności, raporty handlowe, ocenę ryzyka oraz program analiz branżowych. Obsługę klientów zapewnia Euler Hermes Services Polska Sp. z o.o. Usługi doradztwa prawnego świadczy Euler Hermes, Mierzejewska - Kancelaria Prawna Sp. k.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an@thpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »