Firma » Biznes

RAFAMET S.A. Nowa kadencja Wiceprezesa Zarządu

RAFAMET S.A. Nowa kadencja Wiceprezesa Zarządu
Zobacz więcej zdjęć »
Do Zarządu Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. został powołany Maciej Michalik. Przez kolejnych pięć lat będzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Decyzja o powołaniu Macieja Michalika do Zarządu Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. zapadła 28 czerwca br., na posiedzeniu Rady Nadzorczej Spółki. Maciej Michalik pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu od 2008 roku. Nowa kadencja potrwa pięć lat. Z firmą z Kuźni Raciborskiej jest związany od 1983 roku.

Maciej Michalik jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie SGH), Wydziału Handlu Zagranicznego. Ukończył kurs i złożył egzamin dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa.
 
W Fabryce Obrabiarek RAFAMET, następnie RAFAMET S.A., jest zatrudniony od 1983 roku. Zajmował m.in. stanowiska: Specjalisty ds. eksportu, Zastępcy Dyrektora Biura Eksportu, a następnie (w latach 1993-1999) Dyrektora Biura Eksportu. W latach 1999-2008 pełnił funkcję Dyrektora Handlowego oraz Prokurenta. Od 2008 r. do 28.06.2018 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu - Dyrektora Handlowego.
 
Obecnie (od 2011 roku) pełni również funkcję członka Rady Nadzorczej ODLEWNI RAFAMET Sp. z o.o. oraz (od roku 2016) Wiceprezesa Zarządu PORĘBA 1798 Machine Tools Sp. z o.o.

* * *
RAFAMET S.A.
Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. z Kuźni Raciborskiej jest jednym z kilku na świecie producentów obrabiarek specjalnych do obróbki zestawów kołowych pojazdów szynowych (kolej, metro, tramwaje). Wykonuje również, na jednostkowe zamówienia, wielkogabarytowe obrabiarki specjalistyczne dla odbiorców w sektorach: energetycznym, maszynowym, stoczniowym, hutniczym oraz zbrojeniowym. Udział eksportu w sprzedaży to około 70-80 proc. Kapitał zakładowy wynosi 43.187.010,00 zł.

* * *
Kontakt:
www.rafamet.com.pl
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
+ 48 604 231 738
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »