Kultura, sztuka » Kultura

„Raj w Dębicy”

„Raj w Dębicy”
Zobacz więcej zdjęć »
Jak przemienić miasto w przyjazny i zielony „Raj? Wystarczy odrobina entuzjazmu, kilkadziesiąt młodych roślinek i odpowiednie narzędzia.

W ubiegły wtorek (24 kwietnia 2012 roku) najmłodsi mieszkańcy Dębicy dzięki Galerii Raj i Urzędu Miejskiego w Dębicy posadzili nowe drzewka, które pomogą zamienić miasto w piękną i przyjazną dla mieszkańców przestrzeń. „Raj w Dębicy” to pierwsza ekologiczna inicjatywa tego typu w mieście.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

„Raj w Dębicy” to specjalna akcja edukacyjno-ekologiczna zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi. W ramach projektu przeprowadzone zostały warsztaty ekologiczne dla najmłodszych, a także posadzono nowe drzewa na ulicach: Ratuszowej, Piłsudskiego, Strażackiej, Nosala i na placu Solidarności w Dębicy.

 

W ubiegły wtorek (24 kwietnia 2012 roku) Galeria Raj wspólnie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy, rozpoczęła akcję sadzenia roślinności. Najmłodsi dębiczanie za pomocą czerwonolistnych Klonów, Tui, Modrzewi i wielu innych gatunków drzew rozpoczęli przemianę Dębicy w przyjazny i zielony „Raj”. Nowo posadzone rośliny nie tylko upiększą krajobraz miasta, ale również pomogą zadbać o klimat. Doskonałym uzupełnieniem działań w terenie były warsztaty ekologiczne „Drzewa moim przyjacielem” przeprowadzone w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy podczas, których dzieci mogły dowiedzieć się jak żyć ekologicznie, by zadbać o naszą planetę i zachować jej naturalny wygląd. Młodzi ekolodzy za swoje zaangażowanie w akcję otrzymali pamiątkowy certyfikat oraz drobny upominek od Galerii Raj.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »