Technologie » Komputery

Raport IFS wskazuje na dwucyfrowe wzrosty zastosowania przemysłowego IOTw ciągu jednego roku

Raport IFS wskazuje na dwucyfrowe wzrosty zastosowania przemysłowego IOTw ciągu jednego roku
Zobacz więcej zdjęć »
30-procentowy wzrost zastosowania internetu rzeczy (IoT) w zakresie zarządzania wydajnością zasobów, 10-procentowy wzrost zastosowania IoT w zakresie monitorowania sprzętu klientów.

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, opublikował raport zawierający podsumowanie 200 ankiet wypełnionych przez menedżerów z Ameryki Północnej. Wykazuje on znaczący wzrost, rok do roku, w wykorzystaniu internetu rzeczy (IoT) w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Menedżerowie badanych przedsiębiorstw, począwszy od producentów przez poddostawców, a skończywszy na spółkach naftowo-gazowych zbierają coraz więcej danych z połączonych urządzeń i integrują je z innymi systemami. W efekcie internet rzeczy ma coraz większe znaczenie w prowadzonej działalności.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/raport_firmy_ifs_wskazuje_na_dwucyfrowe_wzrosty_zastosowania_przemyslowego_internetu_rzeczy_w_ciagu_jednego_roku.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »