Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Ratunek dla alergików i astmatyków

Ratunek dla alergików i astmatyków
Zobacz więcej zdjęć »
Uczelnia na kurz i roztocza są coraz bardziej powszechne. Jak walczyć z tego typu alergiami? Można obsesyjnie sprzątać, ale lepiej zastosować PIP Allergy Free – aerozol do walki z roztoczami kurzu. To przełomowy produkt, który pomoże alergikom i cierpiącym na astmę.

Reakcje alergiczne na roztocza są jednym z najczęstszych występujących rodzajów alergii na całym świecie. Uczulenia wywołują nie tyle samo roztocza co ich odchody, a konkretnie pewne zawarte w nich białko. Ze względu na mikroskopijne rozmiary roztoczy trudno jest się jednak pozbyć. Dlatego astmatycy i alergicy muszą szczególnie dbać o swoje otoczenie, aby spełniało odpowiednie warunki, umożliwiające im normalne funkcjonowanie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podstawą jest tutaj dbanie o czystość i porządek w mieszkaniu. Niestety nie zawsze to wystarcza. Co więcej agresywne środki czyszczące i dezynfekujące mogą być źródłem kolejnych uczuleń i problemów ze zdrowiem. PIP Allergy Free to produkt, który może znacznie ułatwić życie alergikom i astmatykom. Pomoże pozbyć się roztoczy kurzu z tekstyliów takich jak pościel, tapicerka kanapy czy firanki, bez stosowania chemii. 

Formuła preparatu to najnowsze osiągnięcie biotechnologii w zakresie higieny. Oparta jest o kompozycję żywych kultur probiotycznych bakterii i dlatego pozwala walczyć z roztoczem bez wykorzystania środków biobójczych, dezynfekujących czy chemicznych.  Większość środków dezynfekujących jest aktywnych tylko podczas czyszczenia czy prania. Niestety już chwilę później, gdy czyszczona powierzchnia wyschnie, ponownie staje się ona miejscem, gdzie mogą rozwijać się bakterie. Zawarte w PIP Allergy Free probiotyki pozostają na powierzchni przez kilka dni, zapewniając długotrwałą ochronę przed bakteriami. Zawarte w PIP Allergy Free mikroorganizmy zmieniają środowisko, w którym żyją roztocza. Ograniczając zapasy żywności i zmniejszając wilgoć danej powierzchni sprawiają, że roztocza nie mogą się rozwijać, a ich liczba maleje. To wpływa na samopoczucie alergików i chorych na astmę.  Skuteczność PIP Allergy Free potwierdziły badania. Testy na materacach szpitalnych wykazały, że znacząco redukuje on patogeny takie jak gronkowiec złocisty czy pałeczka okrężnicy.

Produkt jest  bardzo ekonomiczny, o pojemności 200 ml stosowany na jedno łóżko o wymiarach 90x200 wystarcza na pół roku. Wystarczy aplikować go na powierzchnię przez 2-3 sekundy, przez pierwszy tydzień codziennie, w następnie powtarzać czynność co 3 dni.

Cena:

  • PIP Alergy Free, Pojemność: 200ml, cena: 73zł.
  • PIP Alergy Free Pojemność: 400 zł, cena: 99zł.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Propharma

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »