Firma » Bankowość

Raz – dowód, dwa – gotówka. Bank Pocztowy promuje szybki kredyt gotówkowy

Raz – dowód, dwa – gotówka. Bank Pocztowy promuje szybki kredyt gotówkowy
Zobacz więcej zdjęć »
15 lutego 2009 r. ruszyła nowa kampania reklamowa Banku Pocztowego promująca szybki kredyt gotówkowy Raz Dwa.

Przez najbliższe 3 miesiące za pośrednictwem prowadzonej w telewizji i radio kampanii reklamowej, Bank Pocztowy będzie zachęcał Klientów do skorzystania z kredytu gotówkowego Raz Dwa. Wszystko w rytmie muzycznego hitu Reni Jusis - „Zakręcona".

Telewizyjna część kampanii Kredytu Raz Dwa podzielona została na 2 etapy. Pierwszy, trwający od 15 do 26 lutego 2009 r. i drugi, od 15 marca do 8 kwietnia br. W tym czasie w największych stacjach telewizyjnych, jak TVP1, TVP2, TVP3, TVN, TVN7, Polsat i TV4 emitowane będą dwie wersje 15- i jedna 30-sekundowa spotu. Spot jest kontynuacją kampanii Nowego Konta Oszczędnościowego, która prowadzona była od początku stycznia. Podobnie jak w przypadku promocji NKO i tym razem w rolę aktorów wcielili się m.in. pracownicy Poczty Polskiej. Do castingu zgłosiło się ich aż 60-cioro, spośród których do udziału w reklamie wybrano najlepszą piątkę z Borka Wlkp., Leszna, Łodzi, Piły i Warszawy. Produkcją spotu zajął się Opus Film, a doborem mediów - Mediaedge:cia.

Promujące Kredyt Raz Dwa spoty, za których przygotowanie odpowiedzialna była agencja Arip, są dynamiczne i rytmiczne, w dużej mierze dzięki muzyce Reni Jusis. Pozwoliło to na uzyskanie świeżego, aktywnego przekazu podkreślającego szybkość i dostępność oferowanego przez Bank Pocztowy Kredytu. Sprawnie i bez zbędnych formalności: raz-dowód, dwa - gotówka.

W okresie od 1 do 15 marca 2009 r., w przerwie między pierwszym a drugim etapem kampanii telewizyjnej, Kredyt Raz Dwa promowany będzie w stacjach radiowych o zasięgu ogólnopolskim.

Uzupełnienie kampanii stanowią plakaty i ulotki. Te pierwsze pojawią się w witrynach Urzędów Pocztowych już 16 lutego. Kampania promocyjna kredytu gotówkowego Raz Dwa potrwa do 8 kwietnia 2009 r.

Kredyt Raz Dwa jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem na niespodziewane wydatki. By z niego skorzystać wystarczy dowód osobisty. Czas do otrzymania gotówki został skrócony do minimum - podczas jednej wizyty w placówce Poczty lub Banku Pocztowego. Wypełnieniem wniosku zajmie się obsługujący pracownik. Można w ten sposób pożyczyć od 500 zł do 5000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Wszystko bez zaświadczeń, poręczycieli, zgody współmałżonka - po prostu Raz Dwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (1)

  • avatar
    tomasz141 2015-10-19 12:30:47

    Dobrze powiedziane!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »