Technologie » Komputery

ReadyNAS z dyskami gratis

NETGEAR ma ciekawą propozycję dla osób, które chcą zaopatrzyć się w bank danych. Do każdego zakupionego NASa dołączony jest jeden lub więcej dysków o pojemności 1TB lub 2 TB.

Banki danych cieszą się coraz większą popularnością, co jest konsekwencją rosnącej potrzeby magazynowania zbiorów multimedialnych.

Niestety cena urządzenia w połączeniu z niemałym kosztem samych dysków może odstraszyć potencjalnego klienta, dlatego NETGEAR postanowił do wybranych urządzeń z rodziny ReadyNAS dodawać dyski gratis.

Promocją objęte są zarówno urządzenia biurkowe, czyli klasyczne „pudełkowe" banki danych, jak i zaawansowane zatoki dyskowe przystosowane do montażu w szafach rackowych. Do „biurkowych" wersji urządzeń ReadyNAS, zależnie od pojemności NASa, dodawany jest jeden, dwa lub trzy dyski 1TB. Urządzenia do montażu w szafach rackowych, które objęte są promocją, to: RNRX4000 (dysk 1TB), oraz dostępne na zamówienie RN12S0620, RN12G0620 (do obu urządzeń NETGEAR dodaje sześć dysków 2TB) i RN12P0610 (sześć dysków 1TB).

Promocja trwa do końca lutego 2011.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »