Społeczeństwo » Społeczeństwo

Redro dla „SOS Wiosek Dziecięcych”

Redro dla „SOS Wiosek Dziecięcych”
Zobacz więcej zdjęć »
16 stycznia 2015 odbyła się premiera i licytacja kalendarza gwiazd przygotowanego przez magazyn Businesswoman&life. Akcję po raz kolejny wsparła marka Redro, która przygotowała obrazy przeznaczone na aukcję.

Zebrana w jej wyniku kwota 46 tysięcy złotych w całości zasiliła konto stowarzyszenia pomagającemu opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ideą stworzonego przez magazyn Businesswoman&life przedsięwzięcia jest niesienie pomocy podopiecznym stowarzyszenia „SOS Wioski Dziecięce" oraz Fundacji „Akogo?" Pani Ewy Błaszczyk. Inicjatywa opiera się na połączeniu w szczytnym celu przedstawicieli show-biznesu i biznesu, którzy wykorzystują swoją pozycję, by pomagać innym. W tym roku akcję po raz kolejny wsparła marka Redro, która na potrzeby projektu przygotowała obrazy, będące reprodukcjami poszczególnych kart kalendarza. Znaleźli się na nich między innymi: Cezary Pazura, Artur Barciś, Zbigniew Wodecki, a także Magdalena Liberda, Anna Śpiewak i Katarzyna Lerch. Możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu oraz wsparcie szczytnego celu stanowiło dla marki Redro ogromne wyróżnienie. Powierzone zaś firmie zadanie było oznaką wielkiego zaufania.

W ofercie produktowej sklepu internetowego Redro.pl znajdują się fototapety, obrazy, plakatyi naklejki przeznaczone do dekoracji każdego rodzaju pomieszczeń. Klienci mają także możliwość przesyłania własnych zdjęć, z których następnie wykonane są interesujące ich produkty.

www.redro.pl

 

Redro to sklep internetowy o szerokim asortymencie fototapet, obrazów, plakatów i naklejek, których zastosowanie wzbogaca aranżację każdego rodzaju wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, firma oferuje personalizację zamawianych wydruków - dzięki możliwości zaproponowania własnych projektów, klient otrzymuje wyróżniający się i niepowtarzalny produkt. Fototapety Redro, wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii druku lateksowego, powstają z zachowaniem rygorystycznych wymogów ekologicznych, co jest szczególnie dla firmy istotne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »