Społeczeństwo » Społeczeństwo

Redro partnerem akcji wspierającej Fundację „Akogo?”

Redro partnerem akcji wspierającej Fundację „Akogo?”
Zobacz więcej zdjęć »
Kalendarz Businesswoman&life 2015 zadebiutował w niedzielę tj. 14 grudnia br. w warszawskim Centrum Olimpijskim. W wyniku licytacji jego kart , które marka Redro przekształciła w obrazy, udało się zebrać 34 tysiące złotych. Kwota ta w całości zasili konto Fundacji „Akogo?” Pani Ewy Błaszczyk.

Czwarta już edycja gali magazynu Businesswoman&life zgromadziła tłumy gości, którzy zjawili się by wspierać Fundację „Akogo?” oraz Klinikę Budzik. Wśród zaproszonych nie zabrakło także bohaterek kalendarza, które zgodziły się pozować przed aparatem Marty Masłowskiej. Swoim wizerunkiem przedsięwzięcie wsparły między innymi znane z show biznesu: Ewa Błaszczyk, Aneta Zając, Monika Zamachowska, a także polskie biznes woman Aneta Raczek, Danuta Dąbrowska czy Monika Dawidowska. Ideą kalendarza jest niesienie pomocy dzieciom pozostającym w śpiączce oraz po ciężkich urazach mózgu. Możliwość wzięcia udziału w akcji oraz wsparcie działań fundacji stanowiło dla marki Redro ogromne wyróżnienie. Powierzone firmie zadanie, przygotowania obrazów do licytacji, było także oznaką wielkiego zaufania. Każdy chcący wesprzeć działania fundacji może dokonać zakupu kalendarza na stronie internetowej Kliniki Budzik.

 

www.redro.pl

Redro to sklep internetowy o szerokim asortymencie fototapet, obrazów i naklejek, których zastosowanie wzbogaca aranżację każdego rodzaju wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, firma oferuje personalizację zamawianych wydruków – dzięki możliwości zaproponowania własnych projektów, klient otrzymuje wyróżniający się i niepowtarzalny produkt. Fototapety Redro, wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu technologii druku lateksowego, powstają z zachowaniem rygorystycznych wymogów ekologicznych, co jest szczególnie dla firmy istotne.

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »