Rozrywka i wypoczynek » Sport

Reformuj swoją formę z Corny!

Reformuj swoją formę z Corny!
Zobacz więcej zdjęć »
Biegasz, jeździsz na rowerze, podnosisz ciężary? A może tańczysz, trenujesz karate lub uprawiasz nordic walking?

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Biegasz, jeździsz na rowerze, podnosisz ciężary? A może tańczysz, trenujesz karate lub uprawiasz nordic walking? Nieważne, jaką aktywność preferujesz. Jeśli masz w sobie motywację, która sprawia, że z każdym treningiem chce Ci się coraz bardziej - witaj w drużynie Corny! Tego lata Corny nagradza aktywnych. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą na trening dowolnego batona Corny i zrobisz zdjęcie, pokazujące, jak razem przygotowujecie się do nadchodzącego sezonu pełnego słońca. Gra toczy się o modny rower Electra i 10 voucherów o wartości 200zł do wykorzystania w sieci sklepów GO Sport.

Zgłoszenia w formie kreatywnych, wyzwalających mnóstwo dobrej energii zdjęć, przesyłać można w aplikacji konkursowej do 30 czerwca. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie www.corny.pl.

Link do aplikacji konkursowej: https://www.facebook.com/CornyPolska/app/425042714278677/

Powodzenia!

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »