Rozrywka i wypoczynek » Sport

Regaty Wioślarskie „Puchar Wisły” 2013

Regaty Wioślarskie „Puchar Wisły” 2013
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 1 czerwca 2013 r. odbędzie się druga edycja wioślarskich regat „Puchar Wisły”. W Warszawie rywalizować będą osady cztero i ośmioosobowe. Przybędą też zasłużeni zawodnicy i trenerzy wioślarstwa m.in. brązowy medalista olimpijski Kajetan Broniewski.

Towarzystwo Wioślarskie Syrenka po raz drugi zaprasza na wioślarski „Puchar Wisły", wyścig łodzi cztero i ośmioosobowych. Regaty odbędą się pierwszego dnia czerwca 2013 r. w Warszawie na ok. 1000 metrowym odcinku Wisły, między mostem Poniatowskiego i Łazienkowskim. W rywalizacji wezmą udział załogi z wiodących warszawskich liceów, osady seniorów i weteranów oraz składy uniwersyteckie. Eliminacje zostaną zorganizowane w widowiskowym systemie pucharowym. Atmosferę sportowej rywalizacji przywołają zasłużeni zawodnicy i trenerzy wioślarstwa tacy jak Antoni Hauska, Ignacy Rudziński i brązowy medalista olimpiady w Barcelonie, Kajetan Broniewski.

Regaty wioślarskie „Puchar Wisły" mają na celu krzewienie idei sportowej oraz mnożenie talentów wśród najmłodszych. Są też okazją do spotkań towarzyskich i dobrej zabawy. Wstęp na imprezę jest wolny. Namioty organizatora zostaną rozstawione na plaży przylegającej do mostu Łazienkowskiego, na Saskiej Kępie. Zapraszamy wioślarzy, parantelę wodniacką i wszystkich mieszkańców Warszawy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »