Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Rekordowa edycja Podarunków od Serca

Dwa wypełnione po brzegi auta bagażowe, 20 kartonów, 20 worków 120 l, a w nich maskotki, zabawki, gry edukacyjne, odzież oraz kosmetyki – tak w skrócie można podsumować 5. edycję Podarunków od Serca.

Inicjatorem akcji charytatywnej jest właścicielka Crazy Club.Podarunki trafiły do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu.

Od pięciu lat przed świętami Bożego Narodzenia Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club  wraz ze swoimi animatorkami zorganizują akcję charytatywną pod hasłem „Podarunki od Serca”. Inicjatywa z roku na rok przybiera na sile, a ludzi z ogromną empatią, chcących pomagać innym przybywa. Tym razem ilość zebranych darów przerosła oczekiwania organizatorów.

Do małych pacjentów z zabrzańskiej kliniki trafiły m.in.: maskotki, zabawki, pluszaki, gry planszowe, ubranka, materacyki, nosidełko, rowerek, koń na biegunach, 130 nowych jaśków, pampersy, środki czystości. Rzeczy były używane i nowe, wszystkie starannie przygotowane i ładnie zapakowane. Radości i dziecięcych uśmiechów nie było końca.

Serdecznie dziękujemy za okazałe wsparcie i zaangażowanie. Jesteśmy wzruszeni i szczęścili, że tak wiele ludzi zaangażowało się w naszą akcję. Swoim postępowaniem sprawiliście nie tylko radość na twarzach małych pacjentów i personelu szpitalnego, ale udowodniliście, że organizowanie takich akcji ma sens. Dajecie nam motywację do dalszego działania – podkreśla ze wzruszeniem Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. 


Z całego serca w imieniu obdarowanych i moim chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji. Ale także firmom, w szczególności: Akademii Fitness, Adventure Media, Drukol, Proline 24 Sabina Kotlorz, Tesco Racibórz, Pielęgnacji Ogrodów Kris, Pralnia Chemiczna Racibórz oraz patronom medialnym. Bez waszego wsparcia i zaangażowania, naszej akcji by nie było. DZIĘKUJĘ!- podsumowuje akcję Małgorzata Górecka. 


***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media

Zdjęcia: Podarunki od serca 2017. Crazy Club

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »