Technologie » Komputery

Release 5 wkracza w chmurę

Firma Forcam wprowadza do najnowszej wersji oprogramowania Release 5 usługi oparte na cloud computing. Dzięki „chmurze” użytkownicy rozwiązania Factory Framework będą mogli mieć do niego dostęp niezależnie od lokalizacji i typu urządzenia z którego korzystają.

Usługi oparte na przetwarzaniu w chmurze stają się obecnie niezbędne do efektywnego zarządzania danymi, zwłaszcza dla producentów posiadających kilka fabryk, bez względu na ich lokalizację (1 kraj, czy 5 różnych państw). „Chmura” daje możliwość dostępu do informacji w każdym momencie, bez względu na różne systemy kontroli, strefy czasowe, czy inne języki.

Rozwiązanie Release 5 firmy Forcam w 100% oparte jest o technologię webową. Wszyscy użytkownicy i maszyny komunikują się poprzez Sieć, a dane i aplikacje udostępniane są dzięki wirtualnemu serwerowi znajdującemu się w „chmurze”. Wszystko czego potrzebuje użytkownik, to urządzenie z dostępem do Internetu, które pozwala na akces do wirtualnego serwera. Klient może wybrać pomiędzy „private cloud” a „service cloud”. „Chmura prywatna” to centralny serwer znajdujący się w infrastrukturze klienta, natomiast drugie rozwiązanie jest to serwer udostępniany przez dostawcę usług IT, na który przekazywane są wszystkie potrzebne dane.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/release_5_wkracza_w_chmure.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »