Technologie » Komputery

Reports 6.1 firmy HansaWorld dostępne w App Store

Reports 6.1 firmy HansaWorld dostępne w App Store
Zobacz więcej zdjęć »
HansaWorld, wielokrotnie nagradzany dostawca Zintegrowanych Platform Biznesowych oraz rozwiązań na urządzenia mobilne, publikuje Reports by HansaWorld - aplikację stworzoną na urządzenia iPhone oraz iPod touch, która umożliwia tworzenie i przeglądanie dowolnych raportów z serwera Enterprise.

HansaWorld przedstawia Reports by HansaWorld, drugą aplikację firmy udostepnioną na App Store, która uzupełnia ofertę rozwiązań dla biznesu HansaWorld.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Reports to aplikacja na urządzenia mobilne iPhone oraz iPod touch, która umożliwia dostęp do centralnego serwera systemu Enterprise i pozwala na tworzenie i przeglądanie dowolnych raportów w czasie rzeczywistym. Aplikacja udostępnia wszystkie raporty, jakie tworzy system Enterprise, tzn. bazę 400 standardowych raportów, dowolne raporty skonfigurowane w Generatorze, Księdze Głównej, czy rapoty specjalne.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową aplikacją", mówi Brendan Hill, Product Manager HansaWorld, pracujący nad stworzeniem Reports 6.1. "Dzięki niej każda instalacja systemu Enterprise, niezależnie od wielkości zyskuje wiele nowych możliwości. Wszystkie firmy, od przedsiębiorstw dużej i średniej wielkości, po te niewielkie, mogą czeprać natychmaistowe korzyści jakie dają nowe funkcjonalności aplikacji. Wystarczy sobie wyobrazić handlowca, który chce zakończyc proces sprzedaży poza biurem, u klienta, lub managera zakupów, który u swojego dostawcy stara się dokonać ostatnich poprawek na zamówieniu. Dzięki aplikacji Reports, są oni wyposażeni w narzędzie, dające dostęp do danych, niezbędnych do podjęcia właściwych decyzji. Narzędzie to mogą mieć przy sobie w dowolym miejscu, w każdej chwili.

HansaWorld udostępnia tę aplikację wszystkim swoi klientom, użytkownikom systemu Enterprise, bez dodatkowych opłat. Aplikację kompatybilną z urządzeniami iPhone oraz iPod touch z systemem operacyjnym od wersji 2.2.1 wzwyż, można pobrać bezpośrednio z App Store'a.

HansaWorld jest dostawcą wielokrotnie nagradzanej Zintegrowanej Platformy Biznesowej, zawierającej rozwiązania takie jak: CRM, ERP, księgowość wraz z szeroką gamą roziwązań dla różnych branż, z której korzysta ponad 74 000 firm w 110 krajach całego świata. Rozwiązania HansaWorld dostępne są w 29 wersjach językowych, pracują na wszystkich najważniejszych platformach, urządzeniach mobilnych, min. PDA, telefonach Nokia, iPhone. Firma HansaWorld jest reprezentowana w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryce, w Australii oraz na Środkowym Wschodzie.

Kontakt prasowy:

Alexander Shikhmuradov

HansaWorld, Stockholm

shikhmuradov@hansaworld.com

www.hansaworld.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HansaWorld Poland

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »