Technologie » Komputery

Wersja 6.1 systemu HansaWorld Enterprise już dostępna

Wersja 6.1 systemu HansaWorld Enterprise już dostępna
Zobacz więcej zdjęć »
Firma HansaWorld, wielokrotnie nagradzany dostawca zintegrowanych rozwiązań biznesowych, właśnie opublikowała najnowszą wersję Zintegrowanej Platformy Biznesowej - systemu Enterprise by HansaWorld.

Firma HansaWorld, wielokrotnie nagradzany dostawca zintegrowanych roziwiązań biznesowych, opublikowała najnowszą wersję Zintegrowanej Platformy Biznesowej - systemu Enterprise by HansaWorld.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Ostatnia aktualizacja systemu Enterprise podkreśla nasze starania w upraszczaniu i usprawnianiu pracy dla naszych klientów, dostarczaniu coraz to nowocześniejszych rozwiązań i nieustannym ulepszaniu tych istniejacych", mówi Karl Bohlin, Dyrektor Zarządzający grupą HansaWorld. "Najnowsze osiagnięcia są rezultatem stałej współpracy pomiędzy nami a naszymi klientami i partnerami. Opinie i komentarze użytkowników systemu połączone z naszym innowacyjnym podejściem do rozwoju sprawiają, że zawsze dostarczamy klientom aktualizacje oprogramowania, niezbędne dla rozwoju ich przedsiębiorstw. W krótkim czasie jesteśmy w stanie dodawać nowe funkcjonalności oprogramowania, konieczne do prowadzenia firm w zmiennych ekonomicznie warunkach."

Wersja 6.1 zawiera nowy moduł Kontroler czasu, zaprojektowany dla przedsiębiorstw, w których wymaga się aby pracownicy rejestrowali czas rozpoczęcia i zakończenia godzin pracy. Moduł ten umożliwia nie tylko kontrolowanie pory o jakiej pracownicy rozpoczynają i kończą pracę, ale również pozwala na planowanie pracy w systemie zmianowym z wymuszaniem logowania do/z systemu o określonych porach. Kontroler czasu można połączyć z interfejsem czytników kard czy odcisków palców w celu pełnej automatyzacji procedur zapisu czasu pracy. Tak jak w przypadku wszystkich modułów systemu Enterprise, moduł Kontroler czasu zawiera bogatą bazę raportów.

Wersja 6.1 to również 3 inne dodatkowe, oparte na usługach internetowych funkcjonalności. Funkcja Status Gwarancji stworzona specjalnie dla dystrybutorów produktów firmy Apple, ułatwia i przyspiesza weryfikację ważności gwarancji na sprzęt firmy Apple. Elektroniczny monitoring FedEx pozwala użytkownikom systemu na łączenie się z systemem FedEx i śledzenie przesyłek, wprost z aplikacji Enterprise. Nowe możliwości Zdalnej Archiwizacji Danych zapewniają jeszcze bezpieczniejsze procedury przechowania backupów bazy danych. Zautomatyzowanie Zdalnej Archiwizacji Danych sprawia, że dane chronione są na zdalnym, bezpiecznym serwerze, i mogą być odzyskane bez konieczności interwencji wykfalifikowanych specjalistów.

Do modułu Projekty w wersji 6.1 systemu Enterprise dodano kilka wyjątkowo praktycznych narzędzi, pozwalających na wydajniejsze zarządzanie projektami, takich jak: Plany Projektów, Etapy i inne. Dzięki nim menadżerownie mogą lepiej i efektywniej kontrolować prace nad poszczególnymi projektami i ich fazami.

Ulepszono również techniczne aspekty funkcjonowania oprogramowania, a w szczególności narzędzia do automatycznej aktualizacji wersji oraz zdalnej archiwizacji danych. Ponad to HansaWorld wprowadziła liczne zmiany w lokalnych wersjach systemu, różne dla różnych krajów.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółow na temat wersji 6.1 systemu Enterprise, odwiedz stronę www.hansaworld.com.

HansaWorld jest dostawcą wielokrotnie nagradzanej Zintegrowanej Platformy Biznesowej, zawierającej rozwiązania takie jak: CRM, ERP, księgowość wraz z szeroką gamą roziwązań dla różnych branż, z której korzysta ponad 74 000 firm w 110 krajach całego świata. Rozwiązania HansaWorld dostępne są w 29 wersjach językowych, pracują na wszystkich najważniejszych systemach operacyjnych, urządzeniach mobilnych, min. PDA, telefonach Nokia, iPhone. Firma HansaWorld jest reprezentowana w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej, wAfryce, Australii oraz na Środkowym Wschodzie.

Kontakt prasowy:

Alexander Shikhmuradov

HansaWorld, Stockholm

shikhmuradov@hansaworld.com

www.hansaworld.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HansaWorld Poland

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »