Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Rewolucyjna aplikacja e-podróżnik.pl już dostępna

e-podróżnik.pl udostępnia pasażerom bezpłatną i rewolucyjną aplikację mobilną do planowania podróży. Aplikacja w jednym miejscu gromadzi informacje dotyczące komunikacji miejskiej i międzymiastowej, nawiguje podróż za pomocą komunikatów głosowych, a także prezentuje jasne i czytelne mapy.

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl wprowadza nową jakość planowania podróży za pośrednictwem telefonu komórkowego. Niezależnie od miejsca pozwala na zaplanowanie podróży w ramach komunikacji zbiorowej miejskiej i międzymiastowej. Umożliwia też zakup biletów wybranych przewoźników. Aplikacja planuje podróż, ale i towarzyszy użytkownikom przez cały czas jej trwania za pomocą funkcji nawigacji. Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu komunikatów głosowych i tekstowych pasażer otrzymuje informację zwrotną dotyczącą wsiadania i wysiadania, czy ewentualnego opóźnienie podróży. Dzięki tak wielu zastosowaniom aplikacja e-podróżnik.pl z pewnością okaże się niezastąpiona podczas planowaniu podróży np. na święta. 

    
Mobilna aplikacja e-podróżnik.pl to także jasne i czytelne mapy, które pomogą w łatwym dotarciu na przystanek lub na miejsce spotkania.


Za pośrednictwem mobilnej aplikacji e-podróżnik.pl pasażerowie znajdą dane dotyczące wszystkich operatorów oferujących swoje usługi w ramach wyszukiwarki. Z łatwością odnajdą numery telefonów, czy spisy przystanków.

Aplikacja e-podróżnik.pl to unikalny i innowacyjny sposób planowania podróży. Jest jedną z niewielu w Europie, która integruje wiele środków transportu i jednocześnie pozwala na zakup biletu.


e-podróżnik.pl to pierwsza w Polsce, kompleksowa wyszukiwarka połączeń kolejowych          i autobusowych, a także połączeń komunikacji miejskiej. Obecnie e-podróżnik.pl udostępnia rozkłady jazdy blisko 580 przewoźników kolejowych i autobusowych, a także rozkłady jazdy komunikacji miejskiej wybranych miast w Polsce: Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Szczecina, Białegostoku, a także wszystkich miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W niedługim czasie w wyszukiwarce pojawią się przedsiębiorstwa komunikacyjne z kolejnych miast. Strona internetowa e-podróżnik.pl oferuje wyszukiwanie połączeń zarówno z dokładnie określonych adresów, jak i wyszukiwanie „z punktu do punktu”, poprzez zaznaczenie interesujących lokalizacji w obszarze mapy. Celem działania wyszukiwarki jest ułatwianie wszystkim pasażerom planowania podróży różnymi środkami transportu zbiorowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »