Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Rewolucyjny zabieg odmładzający

Rewolucyjny zabieg odmładzający
Zobacz więcej zdjęć »
Odmładzanie, działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizacja, zagęszczenie skóry i lifting to wszystko zafundować możemy swojej twarzy podczas zabiegu GOLD SYSTEM oferowanego od czerwca br. w Centrum DARING w Warszawie.

Marka VAGHEGGI propagująca nowe podejście w kosmetyce - fitokosmetyce (opartej na preparatach pochodzenia roślinnego) powstała poprzez ścisłą współpracę z badaczami antropologii, filozofii i medycyny chińskiej, jak również bioenergetycznej psychologii i naturoterapii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ostatnim odkryciem laboratoriów VAGHEGGI są preparaty zawierające kultywowane in vitro macierzyste komórki roślinne, pozyskiwane z krzewu Buddleja davidi oraz heptapeptyd-9-nano w połączeniu z drobinkami złota. Scalenie tych dwóch skrajnych technologii pozwoliło na stworzenie intensywnego zabiegu zwiększającego witalność i elastyczność skóry z jednoczesnym efektem widocznego odmłodzenia, zagęszczenia wraz z intensywnym efektem przeciwzmarszczkowym.

Jak działa ta najnowsza innowacja biotechnologiczna VAGHEGGI?

Użyte w preparatach VAGHEGII macierzyste komórki roślinne, pozyskiwane z krzewu Buddleja davidi (krzew motyli) pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału zawartego w roślinie. Rewitalizujące komórki macierzyste są czyste, posiadają niewyczerpane możliwości, gwarantują wysokie stężenie w dowolnym czasie oraz są wolne od zanieczyszczeń i pestycydów. Naukowcy wzmocnili ich działanie poprzez użycie heptapeptydu-9-nano w połączeniu z drobinkami złota.

Zabieg GOLD SYSTEM wykonywany jest przez profesjonalne kosmetyczki w Centrum DARING, które w tej chwili jako jedyne w stolicy oferuje ten rewolucyjny zabieg. GOLD SYSTEM polecany jest jako zabieg silnie regenerujący, wtedy gdy zależy nam na uzyskaniu efektu pięknej skóry np.: przed ważną imprezą: Ślubem, bankietem, balem etc. lub jako element stałej pielęgnacji w wieku powyżej 40 lat.

Seria zabiegów GOLD SYSTEM dających trwały efekt kosztuje w pakiecie tylko 2990 pln. Pojedynczy zabieg polecany głównie jako swego rodzaju regeneracja na okazje specjalne to koszt 590 pln.

Zabiegi GOLD SYSTEM wykonywane w DARINGu możemy uzupełnić cała gamą produktów VAGHEGII do stosowania w domu, dzięki którym utrzymamy na dłużej efekt, zdrowej, promiennej i napiętej skóry.

Więcej informacji udzieli:

Agnieszka Kołogrecka tel. 601 40 70 33

agnieszka@bwpr.pl

Tomasz Koks tel. 603 40 70 44

tomasz@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »