Firma » Biznes

RIG ogłasza kolejną edycję grupowych zakupów energii elektrycznej

Raciborska Izba Gospodarcza zachęca do grupowego zakupu energii elektrycznej na rok 2018. Jest to już kolejna edycja przedsięwzięcia organizowanego przez RIG. Oszczędności poprzednich zakupów sięgnęły 40 proc. W planach są już kolejne przetargi.

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Umowa na dostawę energii elektrycznej w ramach grupowych zakupów to jedna z form wsparcia firm, będących członkami RIG.

Warto wiedzieć, że nie jest to pierwsze tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Pierwsze takie przedsięwzięcie odbyło się w 2015 roku. Kolejne rok później. - Grupowy zakup energii elektrycznej to przedsięwzięcie, które organizujemy już od kilku lat. Poprzez tego typu działania staramy się wspierać firmy będące członkami Raciborskiej Izby Gospodarczej. Zaznaczyć także muszę, że wraz z kolejnymi edycjami zakupów, wzrasta liczba przedsiębiorstw biorących w nich udział - powiedział Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej. - Należy pamiętać, że im większa będzie grupa, która oczekuje niższych stawek, tym lepsze ceny uda nam się uzyskać. Dotychczas oszczędności sięgały nawet 40 proc. co jest świetnym wynikiem - dodał T. Ekiert.

Oprócz niższych cen, efektem podpisania umowy na dostawę energii elektrycznej, w ramach grupowych zakupów jest też rozwój i umacniane współpracy między raciborskimi przedsiębiorstwami. - Raciborska Izba Gospodarcza promuje ideę wspierania siebie nawzajem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ przekłada się to przede wszystkim na gospodarczy rozwój firmy. W związku z tym serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa, które wyrażą chęć podpisania tego typu umów – dodał na koniec prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej. 

Informacje na temat grupowego zakupu energii elektrycznej uzyskać można w biurze Raciborskiej Izby Gospodarczej, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 14.30, pod numerem tel. 32 415 51 89 oraz pisząc wiadomość na adres rig@raciborz.com.pl. 

* * *

Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK/Adventure MediaAutor zdjęcia: MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media

* * *
Raciborska Izba Gospodarcza


Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji. 

Kontakt:
Raciborska Izba Gospodarcza
Simona Winkler
rig@raciborz.com.pl
32 415 51 89
Adventure Media
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
604 231 738Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Bartosz34 2017-03-23 11:55:20

    Wszystkich zainteresowanych udziałem w grupowych zakupach energii zarówno przedsiębiorców jak i odbiorców indywidualnych zapraszam na stronę https://www.ogarniamprad.pl/ , która prowadzi takie zakupy online.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »