Dom » Wnętrza

Roca w gronie najlepszych marek Superbrands 2014/2015

Roca w gronie najlepszych marek Superbrands 2014/2015
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 15 000 konsumentów, 3 000 marek i 60 branżowych ekspertów. Tak przedstawia się bilans Superbrands 2014/2015 – prestiżowego konkursu dla najlepszych marek konsekwentnie dbających o swój wizerunek i stabilny rozwój na rynku. W tegorocznym gronie laureatów znalazła się również marka Roca.

W tegorocznym zestawieniu konkursu znalazła się również marka Roca, zdobywając tytuł Superbrands 2014/2015 w kategorii ceramika sanitarna. To potwierdzenie zaangażowania firmy w tworzenie produktów odpowiadających aktualnym potrzebom użytkowników; funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych, odznaczających się jednocześnie ekologicznymi rozwiązaniami oraz ciekawym wzornictwem.


Tytuł Superbrands jest szczególnym wyróżnieniem ze względu na prestiż i międzynarodową rangę konkursu. Jednak przede wszystkim jesteśmy dumni, że nasze produkty spotykają się z uznaniem oraz zainteresowaniem konsumentów – dodaje Joanna Dec-Galuk, Marketing Manager w Roca Polska.


Superbrands to konkurs z 20-letnią tradycją na świecie, w Polsce obecny już od 10 lat. Jego celem jest wyłonienie listy najlepszych na danym rynku marek: znanych konsumentom, godnych polecenia oraz docenianych przez profesjonalnych ekspertów. Kluczowym elementem badania wyłaniającym zwycięzców są wyniki ankiety przeprowadzanej przez niezależny instytut badawczy ARC Rynek i Opinia wśród konsumentów. Pytania dotyczą znajomości wspomaganej, wizerunku oraz archetypu marki. Najwyżej ocenione brandy są następnie poddawane weryfikacji ekspertów, a suma wszystkich głosów pozwala na wytypowanie listy uhonorowanej tytułem Superbrands 2014/2015.


Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na stronie http://superbrands.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »