Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych
Zobacz więcej zdjęć »
Własnoręcznie wykonane bombki i łańcuchy choinkowe sprawiają, że Święta Bożego Narodzenia stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Okazją do zrobienia unikalnych świątecznych ozdób będą najbliższe Warsztaty twórczego rozwoju, które odbędą się już 10 grudnia w Centrum Janki.
Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia a z nimi czas ozdabiania domów oraz choinek. Z tej okazji Centrum Janki zaprasza całe rodziny na Warsztaty twórczego rozwoju i wspólne wykonywanie świątecznych dekoracji oraz kartek z życzeniami. Przy zastosowaniu styropianowych kul, kolorowego papieru, piórek, brokatu i różnych świecących dodatków, każdy uczestnik spotkania stworzy własne, niepowtarzalne bombki, gwiazdki, Mikołaje a także łańcuchy choinkowe. Prowadzący Warsztaty artyści z Fundacji Atelier pomogą również zaprojektować unikalne kartki świąteczne, które po zeskanowaniu lub sfotografowaniu mogą zostać wysłane do najbliższych osób pocztą elektroniczną.

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych w ramach Warsztatów twórczego rozwoju odbędzie się w sobotę, 10 grudnia od godz. 10.00 do 15.00. Do zajęć można dołączyć o każdej porze. Na zakończenie każde dziecko otrzyma imienny dyplom. Wstęp jest bezpłatny.

Dodatkowo, we wtorek 13 grudnia, organizowane są analogiczne Warsztaty z projektowania świątecznych dekoracji dla grup przedszkolnych. Zajęcia również są bezpłatne.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu - od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia. Na zajęcia można się zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Więcej: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota, 10 grudnia 2011 r. od g. 10.00 do 15.00 - zajęcia dla dzieci i rodziców
Wtorek, 13 grudnia 2011 r. od g. 10.00 do 11.30 - zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl, Gazeta WPR oraz Radio Bajka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »