Motoryzacja » Samochody

ROK SMOKA 2012 ROKIEM DRAGON WINCH

ROK SMOKA 2012 ROKIEM DRAGON WINCH
Zobacz więcej zdjęć »
Według chińskiego horoskopu 23 stycznia 2012 roku o godzinie 7.41 naszego czasu rozpoczął się rok smoka. Ma to być czas, który napełni ludzi optymizmem. Poprawie ma także ulec stan światowej gospodarki.

Tymczasem „smoczy” producent wyciągarek DRAGON WINCH chcąc podkreślić ten wyjątkowy czas, zaplanował na najbliższe kilkanaście miesięcy wiele aktywności i atrakcji dla sympatyków smoków.

 „Smok jest silny, wytrzymały i łatwo się nie ugnie. Takimi cechami charakteryzują się także nasze wyciągarki. Zależy nam na tym, aby dawały użytkownikom pewność co do niezawodności i poczucie bezpieczeństwa. Nieprzypadkowo nazywają się właśnie Dragon Winch.” – mówi Jerzy Woźnicki, członek zarządu Dragon Winch. „Na rok smoka przygotowaliśmy szereg konkursów dla właścicieli naszych urządzeń.” – dodaje.
W 2012 roku odbędzie się kolejna edycja doskonale znanego rajdu Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Producent zapowiada, że to nie jedyna impreza off-roadowa, którą obejmie patronatem. Można spodziewać się, że Dragon Winch wesprze dodatkowo inne rajdy w Polsce oraz zagranicą. Jedną z planowanych akcji jest konkurs na nakręcenie filmu, który będzie obrazować użytkowanie wyciągarki Dragon Winch. Więcej szczegółów na temat konkursu będzie podanych podczas I edycji Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Firma zapewnia, że pojawi się jeszcze wiele działań, które będą możliwością do wygrania wielu interesujących nagród. Dragon Winch zachęca do odwiedzania ich strony internetowej oraz profilu na Facebook’u gdzie będą pojawiać się na bieżąco informacje o konkursach.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (2)

  • avatar
    wilq 2012-01-31 15:26:25

    w takim razie nie mogę się doczekać szczegółów tych akcji, moja wyciągarka konkurencji powoli już się kończy, czas więc na zmiany.. może uda mi się coś fajnego wyhaczyć w konkursach ;p

  • avatar
    sawik 2012-01-31 14:48:52

    no no, wyciągarki dragona są rzeczywiście jak smoki, niezłomne i ciężkie do zdarcia :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »