Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rozbudowany placyk zabaw w Parku Handlowym Matarnia

Rozbudowany placyk zabaw w Parku Handlowym Matarnia
Zobacz więcej zdjęć »
W Parku Handlowym Matarnia na dzieci czeka jeszcze więcej atrakcji. Placyk zabaw rozbudowano o nowe zabawki, między innymi dużego pajączka do wspinania oraz huśtawki.

Dodatkowo zadbano o strefę odpoczynku także dla rodziców, którzy mogą zrelaksować się na wygodnych leżakach, nie tracąc przy tym z oczu swoich pociech. Inauguracja placyku przypadła podczas wydarzenia z okazji Dnia Dziecka.

Rozbudowana strefa zabaw dla dzieci znajduje się na tyłach Parku Handlowego Matarnia, za restauracjami, przy poczcie.

 

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Imponujący wybór produktów, zarówno mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, jak i mody oferowany jest w 61 salonach i sklepach.

Sklepy zlokalizowane są wzdłuż uroczych alejek, otoczonych zielenią i promieniami słońca. Centrum znajduje się przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i tylko 2 km od lotniska. Park Handlowy Matarnia, ulokowany w samym sercu dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta, oferuje wiele możliwości tworzenia i rozwoju biznesu.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Park Handlowy Matarnia
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »