Gospodarka » Żywność

Rozsmaruj się i wygraj atrakcyjne nagrody - ruszył konkurs marki Podlaski

Rozsmaruj się i wygraj atrakcyjne nagrody - ruszył konkurs marki Podlaski
Zobacz więcej zdjęć »
Producent Pasztetu Podlaskiego zorganizował konkurs na najbardziej kreatywne zdjęcia. Przez ponad miesiąc internauci będą mogli przesyłać swoje zgłoszenia za pomocą specjalnej aplikacji na stronie www.podlaski.com.pl. Na najlepszych czekają nagrody: tablety, karty MasterCard, plecaki i rowery.

Konkurs nawiązuje do hasła „Podlaski wiele zmienia”. Grupa Drosed – producent Pasztetu Podlaskiego i organizator konkursu - nawołuje: „Zmień i Ty zwykłe miejsca w niezwykłe. Jak? Na płask. Wzdłuż podłoża, równo, z każdą częścią ciała idealnie rozpłaszczoną. Gdzie? Wszędzie! Gdziekolwiek starczy Ci odwagi!”.

 

Konkurs polega na zrobieniu zdjęć w najmniej oczekiwanym miejscu, w pozycji jak najbardziej płaskiej i umieszczeniu ich w galerii na stronie internetowej. Liczy się pomysł, odwaga i dobra zabawa. 

 

W ten nietypowy sposób Grupa Drosed promuje swój kultowy produkt – Pasztet Podlaski. Za pomocą akcji producent chce dotrzeć do młodych konsumentów, a starszym przypomnieć smak pasztetu, który znają od dzieciństwa. Konkurs doskonale wpisuje się w ideę marki Podlaski, która zamyka się w haśle „Podlaski wiele zmienia”. Promuje poczucie humoru, dystans do siebie oraz nieograniczoną fantazję.

 

Autorzy najciekawszych fotografii będą nagradzani co 2 tygodnie. Czekają na nich tablety, karty przedpłacone oraz plecaki, a na osoby, których zdjęcia uzyskają najwięcej polubień w www.podlaski.com.pl.

 

Pasztet Podlaski jest najchętniej kupowanym pasztetem w Polsce. Dostępny jest w 8 wyjątkowych smakach: klasycznym, pomidorowym, paprykowym, pieczarkowym, z pieprzem, czosnkowym, włoskim – z bazylią i suszonymi pomidorami oraz pikantnym.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »