Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

ROZSZERZANIE DIETY NIEMOWLAKA - CZYSTA WOŁOWINA BIO DEMETER marki HOLLE

ROZSZERZANIE DIETY NIEMOWLAKA - CZYSTA WOŁOWINA BIO DEMETER marki HOLLE
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Holle specjalizuje się w produkcji ekologicznej żywności dla dzieci. Marka od początku działalności wyeliminowała z procesu technologicznego wszystkie konserwanty i środki chemiczne, szczególnie dbając o pochodzenie wykorzystywanych surowców.

 

 Dzięki temu obecnie zboża wykorzystywane w produkcji pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, a  produkty dla maluchów spełniają najbardziej rygorystyczne normy i kryteria zdrowotne, poświadczone certyfikatem DEMETER.

Danie dla niemowląt Czysta Wołowina BIO DEMETER przeznaczone jest dla dzieci po 4. miesiącu życia i zawiera mięso wołowe wysokiej jakości. Mięso to pochodzi z ekologicznych hodowli, na których zwierzęta – zgodnie z założeniami rolnictwa ekologicznego oraz biodynamicznego - przebywają na wolnym wybiegu i spożywają  wyłącznie naturalne pasze. W procesie produkcji nie stosuje się żadnych hormonów i modyfikacji genetycznych, lecz wyłącznie naturalne komposty. Certyfikat Demeter, który sygnuje produkt marki Holle gwarantuje, że chów zwierząt dostosowany jest do ich potrzeb, nie obciąża środowiska ani gleby, a podczas całego procesu technologicznego, w wyniku którego otrzymujemy Danie dla niemowląt Czysta Wołowina BIO DEMETER, nie stosuje się żadnych syntetycznych nawozów, sztucznych dodatków czy chemicznych środków ochrony roślin.

Danie dla niemowląt Czysta Wołowina BIO DEMETER jest pożywny, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny – w tym także pozbawiony cukru, soli, białka mleka, zagęstników, drożdży, jaj i laktozy. Produkt marki Holle idealnie nadaje się do przygotowania posiłków dla najmłodszych dzieci: wystarczy dodać je do samodzielnie przygotowanych rozdrobnionych warzyw, aby powstało domowe danie – takie, jakiego niewolę potrzebuje najbardziej.

Zalecana dzienna porcja mięsa to pół słoiczka - otwarte słoiczki mięsne mogą być trzymane pod przykryciem w lodówce przez 2 dni.

 

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 125 g

Cen: 7 zł

Importer: Victualia SaluberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »