Technologie » Telekomunikacja

Rozwiązanie Interactive Intelligence z certyfikatem zgodności operacyjnej z Microsoft Lync Server 20

Rozwiązanie Interactive Intelligence z certyfikatem zgodności operacyjnej z Microsoft Lync Server 20
Zobacz więcej zdjęć »
Customer Interaction Center™ (CIC) 4.0, wielofunkcyjny system komunikacji zunifikowanej i obsługi klienta firmy Interactive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ), uzyskał certyfikat Lync 2013 w kategorii contact center, który potwierdza jego zgodność operacyjną z Microsoft Lync Server 2013.

Integracja rozwija oprogramowanie  Lync Server 2013 o szereg funkcji CIC, co zwiększa komfort pracy i współpracę użytkowników oraz upraszcza wdrożenie. Kluczowe cechy integracji obejmują:

-       Wspólną książkę kontaktów CIC i Lync Server. Użytkownicy obu systemów mają dostęp do informacji kontaktowych współpracowników w jednym interfejsie i mogą szybko nawiązać rozmowę telefoniczną, czat lub połączenie wideo, wysłać wiadomość email czy faks, a także udostępnić swój pulpit.

-  Synchronizacja powiadomień o obecności. Zarządzanie obecnością w czasie rzeczywistym pokazuje status pracowników korzystających z obu systemów, eliminując przekierowywanie połączeń w ciemno i ograniczając czas wstrzymywania połączeń.

-  Integracja SIP. Wykorzystanie standardowego protokołu komunikacyjnego SIP przyspiesza wdrożenie i nie wymaga stosowania bramek zewnętrznych producentów, co ogranicza koszty.

„Certyfikat zgodności operacyjnej z Lync Server potwierdza, że nasze rozwiązanie spełnia surowe wymagania w zakresie instalacji, konfiguracji, dokumentacji i wsparcia” — powiedział dyrektor Interactive Intelligence ds. globalnych sojuszy, Michael Shrall. — „Integracja CIC i Lync Server oznacza dla klientów kompletne wsparcie dla wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych procesów komunikacyjnych bez konieczności prowadzenia kosztownych i czasochłonnych projektów integracyjnych”.

Testy zgodności operacyjnej przeprowadzane przez Microsoft w ramach programu Lync ISV Qualification gwarantują, że zakwalifikowane aplikacje spełnią oczekiwania klientów w konkretnych scenariuszach wdrożeniowych. Testy obejmują wydajność, niezawodność i wykorzystanie SDK/API.

System CIC, dostępny do wdrożenia w modelu tradycyjnym lub w chmurze, oferuje organizacjom różnych rozmiarów funkcje wielokanałowego contact center, komunikacji zunifikowanej oraz automatyzacji procesów biznesowych. Zawiera aplikacje kierowania i kolejkowania interakcji, menu głosowego, nagrywania połączeń i ekranów, automatyzacji kampanii wychodzących, zarządzania personelem, analizy mowy w czasie rzeczywistym i inne.

Interactive Intelligence po raz pierwszy otrzymał certyfikat zgodności operacyjnej Lync w 2010 roku. Firma jest złotym partnerem ISV Microsoft od 2007 roku.

Więcej informacji o integracji CIC I Lync Server można znaleźć na stronie http://technet.microsoft.com/en-us/lync/hh972602.aspx.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kinga

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »