Technologie » Komputery

Rozwój TETA HR Center

Rozwój TETA HR Center
Zobacz więcej zdjęć »
TETA HR Center, nowa spółka w Grupie Kapitałowej TETA świadcząca outsourcing w zakresie zarządzania personelem, poszerza ofertę o nowe usługi hostingu aplikacji TETA oraz outsourcingu usług IT w zakresie tychże aplikacji dla aktualnych i potencjalnych klientów.

– Rozwój oferty jest odpowiedzią na rosnące wymagania stawiane przez odbiorców usług HR. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym obecnym i przyszłym klientom optymalną ofertę outsourcingu personalnego – podkreśla Prezes TETA HR Center, Paweł Żak.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowa usługa TETA HR Center polega na przejęciu opieki nad aplikacją w zakresie jej aktualizacji, administracji, archiwizacji i bezpieczeństwa. Usługa ta ma na celu minimalizację ryzyka pojawienia się problemów związanych z bieżącą pracą na aplikacji oraz poprawę bezpieczeństwa i poufności aktualnych i historycznych danych przechowywanych w systemie.

Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest możliwość zdefiniowania indywidualnego zakresu usługi dla każdego Klienta.

Głównymi korzyściami dla Klientów z tego typu usługi to optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem i rozwojem aplikacji TETA  i platformy IT, poprzez przekazania wszelkiej obsługi technicznej do profesjonalnego, wyspecjalizowanego działu inżynierów HR Center.

Przeniesienie odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie systemu do outsourcera pozwala na skupienie się na procesach w obszarze HR przynoszących największą wartość w działalności firmy.

 

TETA HR Center powstała we wrześniu 2007 r. i bazuje na ponad 20-letnim doświadczeniu TETY w zakresie rozwiązań HR dla przedsiębiorstw. Świadczy usługi outsourcingu obsługi procesów w zakresie szeroko rozumianego zarządzania personelem z wykorzystaniem produktów informatycznych giełdowej TETY.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TETA S.A.
http://teta.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »