Technologie » Komputery

RST Software Masters jedynym oficjalnym partnerem Camunda w Polsce

RST Software Masters jedynym oficjalnym partnerem Camunda w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach współpracy RST Software Masters zapewnia pełne wsparcie we wdrożeniu Camunda BPM - nowoczesnego, elastycznego silnika procesów biznesowych. Dzięki niej firma rozszerza swoją ofertę z myślą o klientach korporacyjnych, dla których istotna jest automatyzacja i robotyzacja procesów biznesowych.

Camunda koncentruje się na automatyzacji procesów biznesowych. Firma od 10 lat uczestniczyła w definiowaniu standardów BPMN 2.0 i DMN 1.1. Książka napisana przez założycieli firmy, "Real-Life BPMN" stała się jedną z najbardziej uznanych publikacji na temat BPMN na świecie. Camunda BPM to pełen, kompletny pakiet: silnik wykonawczy dla przepływów pracy BPMN i decyzji DMN, powiązany z aplikacją do modelowania procesów. RST ma za sobą już dwa wdrożenia tego narzędzia, które przyniosły istotne usprawnienia w obsłudze procesów w projektach, do jakich je wykorzystano.

Camunda BPM to bardzo elastyczne rozwiązanie, które pozwala obsługiwać różne procesy. Wśród nich znajduje się m.in. obsługa zamówień, korespondencji z klientem, przetwarzanie reklamacji i zwrotów, idealnie wpisując się w potrzeby e-commerce czy retailu

Czytaj całość artykułu tutaj: https://magazynit.pl/rynek-it/28366-rst-software-masters-jedynym-oficjalnym-partnerem-camunda-w-polsce.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »