Dom » Wnętrza

RuckZuck radzi, jak wprowadzić lato do mieszkania

RuckZuck radzi, jak wprowadzić lato do mieszkania
Zobacz więcej zdjęć »
Morze to jeden z najczęściej obieranych kierunków urlopowych. Piasek, ciepła woda, szum wiatru – to wszystko przyciąga wczasowiczów do nadmorskich kurortów. Wakacyjny klimat można stworzyć również we wnętrzu i to zaledwie w jeden dzień.

RuckZuck, wiodąca sieć sprzedaży paneli, drzwi oraz zestawów mebli kuchennych radzi, jak zamienić salon w przyjazną oazę na ciepłe dni.

– Wiele osób decyduje się na wakacyjny wyjazd w ostatniej chwili, korzystając z ofert lat minute. Często spontaniczna bywa także decyzja o odświeżeniu mieszkania. Miejscem najbardziej rodzinnym, otwartym na gości, a jednocześnie będącym skarbnicą pamiątek z podróży jest salon. By przeszedł on zaskakującą metamorfozę, nie potrzeba gruntownego remontu. Sekret tkwi we właściwie dobranych dodatkach, które zamienią to pomieszczenie w przytulny, słoneczny azyl – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

Najprostszą metodą pozwalającą tchnąć w pokój dzienny nowe życie jest zmiana tzw. końcowych elementów aranżacyjnych. Wzorzyste poduszki, ramki z urlopowymi zdjęciami, orientalne wazony czy gustowne świece będą przypominać ciepło letnich dni, dzięki czemu ten wypoczynkowy czas zostanie z domownikami na dłużej. Zaleca się rezygnację z grubych zasłon oraz ciemnych kolorów, które mogą przytłaczać aranżację i ograniczać wpadające do środka promienie słoneczne. Zamiast tego najlepiej wyeksponować świetliste refleksy, np. wprowadzając szklane i połyskujące dekoracje. 

Pokój doskonale rozświetli także odpowiednio dobrana podłoga. Należy pamiętać, że to ona stanowi tło dla całego wystroju. W związku z tym, świetnym sposobem nadania czterem kątom naprawdę efektownego odświeżenia jest wymiana paneli. Bez obaw o czasochłonność i osiadanie pyłu – montaż nowoczesnych desek można wykonać samodzielnie w ciągu jednego dnia. Dodatkowo łączone są bez użycia kleju, co niweluje problem powstawania zabrudzeń.

Jaka podłoga najlepiej wpisze się w letnią aurę? Oferta salonów RuckZuck zawiera szereg propozycji, doskonale oddających atmosferę tego sielankowego czasu. Warto postawić na jasne deski, np. Dąb Verden Kremowy z kolekcji Discovery 4V. Za sprawą ich synchronicznej struktury, z wyraźnie zarysowanym i wyczuwalnym układem słojów, całość zyska na naturalności. Efekt blasku słonecznych dni można stworzyć poprzez wybór paneli o strukturze z połyskiem, np. Pinia Milano z linii Adventure 4V. Propozycje te optycznie powiększą przestrzeń, wprowadzając pogodną, świeżą aurę.

Osoby poszukujące sposobów na dokonanie bardziej wyraźnych zmian w krótkim czasie mogą podjąć decyzję o przemalowaniu ścian. Najmodniejsze kolory tego sezonu – soczysta zieleń, orzeźwiająca cytryna czy romantyczna fuksja dodadzą wnętrzu energii. Wystarczy zastosować wybraną farbę na jednej ze ścian. Pozostałe, pozostawione w uniwersalnym, białym kolorze lub popularnym antracycie będą stanowić ciekawy kontrast i podkreślą wyjątkowość pomieszczenia.

– Dobrze zadbać o to, by radość z wakacji zadomowiła się też w mieszkaniu. Obecnie przemalowanie ściany czy wymiana podłogi nie pochłania dużo czasu ani energii. Przeróbki te sprawiają jednak, że wnętrze staje się nie do poznania. Dobierając do tego subtelne dodatki możemy stworzyć przestrzeń idealną do spędzania ciepłych dni z rodziną i przyjaciółmi – podsumowuje Katarzyna Śliwińska.

W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck proponują pomiar, transport oraz montaż zakupionych produktów. 

# # #

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to jedna z największych w Polsce marek salonów oferujących podłogi, drzwi i artykuły wykończeniowe. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »