Dom » Budownictwo

RuppCeramika w dużym formacie

RuppCeramika w dużym formacie
Zobacz więcej zdjęć »
Monier od czerwca wprowadza na rynek kolejną ceramiczną dachówkę RuppCeramiki – Rubin 11V. W ten sposób oferta została uzupełniona o model z grupy przesuwnych dachówek dużego formatu.

Rubin 11V łączy elastyczność przesuwu z mniejszym zapotrzebowaniem przez co jest bardziej ekonomiczny i wygodny w użyciu. Co więcej pojawią się także dwa nowe kolory: bukowy i czarny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na rynku polskim szykuje się kolejna rewolucyjna nowość w branży dekarskiej. Miesiąc temu Monier wprowadził dwie nowoczesne membrany dachowe Divoroll Clima+ S oraz Divoroll Maximum S, a w czerwcu powiększy swoją ofertę o ceramiczną dachówkę RuppCeramika Rubin 11V. Model ten, to połączenie klasycznego piękna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami. Rubin 11V to kolejna uniwersalna dachówka ceramiczna dzięki możliwości dużego przesuwu do 35mm - długość krycia wynosi od 335 do 370mm, a szerokość ok. 236mm. Z tego powodu, jak i ze względu na stosunkowo niską wagę - jedna sztuka waży 3,5kg - nadaje się zarówno na dachy remontowane, jak i nowobudowane. Podobnie jak w przypadku innych modeli dachówek firmy Monier Rubin 11V dostępny jest jako dachówka podstawowa wraz z szeroką gamą dachówek kształtowych oraz z technologicznie i kolorystycznie dopasowanymi akcesoriami. Dostępna w pięciu kolorach: miedzianym, brązowym, antracytowym, bukowym i czarnym objęta jest 20 letnią gwarancją oraz dodatkową pięcioletnią gwarancją odporności na działanie mrozu.

DANE TECHNICZNE:

Długości krycia (łatowanie)

335-370 mm

Średnia szerokość krycia

236 mm

Zapotrzebowanie na 1m²

Ok 11,4 - 12,6 szt.

Waga jednej sztuki

ok. 3,5 kg

Najmniejsze zalecane pochylenie połaci dachu

22°Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika B

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »