Firma » Praca

Rusza badanie polskich specjalistów i menedżerów logistyki

Rusza badanie polskich specjalistów i menedżerów logistyki
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęło się badanie Antal International „Logistycy w Polsce” pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. Wyniki badania mają nakreślić obraz logistyków na polskim rynku pracy i umożliwić pracodawcom stworzenie lepszych warunków do rozwoju kariery w tym zawodzie.

Rynek logistyczny stoi u progu wielkich wyzwań. Gospodarka wymaga ciągłego rozwoju i elastyczności w stosunku do potrzeb klientów.

 

 

 

Organizacje stawiają na nowe linie biznesowe i nowe destynacje. Konsultanci Antal International obserwują proces zmiany w rolach zawodowych w strukturach firm logistycznych. Zarządzanie kapitałem ludzkim i pozyskanie najlepszych specjalistów i menedżerów oraz stworzenie im odpowiednich warunków pracy staje się kluczowym warunkiem sukcesu. Badanie prowadzone przez Antal International pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki pozwoli na zdobycie wiedzy o logistykach w Polsce, która wspomoże organizacje we wdrażaniu najlepszych praktyk umożliwiających ich rozwój.

Wyniki badania zostaną oficjalnie ogłoszone 19 października podczas Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

W raporcie znajdą się informacje:

  • jakie certyfikaty posiadają logistycy i z jakich technik optymalizacyjnych korzystają
  • praca na jakich systemach jest najbardziej popularna
  • które obszary są najbardziej atrakcyjne pod kątem rozwoju kariery dla logistyków
  • jak logistycy oceniają swoich pracodawców
  • o gotowości specjalistów i menedżerów do relokacji.
Antal International zaprasza wszystkich specjalistów i menedżerów z obszaru logistyki do udziału w badaniu:

Logistycy w Polsce

O Antal International

Antal International jest międzynarodową firmą executive recruitment posiadającą 107 oddziałów w 33 państwach w Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Firma powstała w 1993 roku, a obecnie zatrudnia ponad 550 konsultantów. Więcej informacji na www.antal.com.

O Antal International w Polsce

Polski oddział rozpoczął działalność w 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie liczą kilkudziesięciu konsultantów. Antal International jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych wprowadził podział zespołów na specjalizacje, dzięki czemu konsultanci specjalizują się w wąskich branżach i sektorach, co czyni ich ekspertami w swoich dziedzinach. To pozwala na lepsze zrozumienie branży i, co za tym idzie, wymagań kandydatów i potrzeb pracodawców. Więcej informacji na www.antal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Antal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »