Firma » Biznes

Rusza rejestracja na sierpniowe spotkanie oddziału Europy Centralnej ICCA w EXPO XXI Warszawa

Z początkiem lipca rozpoczęły się zapisy na konferencję ICCA (International Congress and Convention Association) Central European Chapter Summer Meeting, najbardziej liczącego się stowarzyszenia organizatorów kongresów i konferencji na świecie.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2015 roku w EXPO XXI Warszawa, obiekcie przynależącym do ICCA. Konferencja to nie tylko okazja do spotkania dla członków stowarzyszenia, ale także niepowtarzalna szansa zaprezentowania Warszawy jako atrakcyjnej i profesjonalnej destynacji spotkań, szczególnie dla dużych, liczących się wydarzeń naukowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Stowarzyszenie ICCA, liczące dzisiaj 1049 członków z 95 krajów, to najważniejsza organizacja na świecie, skupiająca profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. Członkowie ICCA podzieleni są geograficznie na oddziały oraz sektorowo, w zależności od specyfiki działalności. Oddział Europy Centralnej, będący drugim co do wielkości w ICCA, liczy w tej chwili 159 członków z 18 krajów: Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Polski, Czech, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Serbii, Węgier, Bułgarii, Słowacji, Słowenii, Gruzji, Azerbejdżanu i Uzbekistanu. Polskę w ICCA reprezentuje 11 członków.

 

Doroczne, letnie spotkanie członków ICCA to przede wszystkim konferencja edukacyjna, dlatego też gospodarze konferencji kładą duży nacisk na bogaty program merytoryczny, którego mottem przewodnim będzie hasło „Money makes a world go around”. Sesje edukacyjne zostały podzielone na dwa panele tematyczne, a uczestnicy oraz zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć w nich na pytania:

 

§  Jak zmieniły się strategie firm w dążeniu do zdobywania nowego biznesu na przestrzeni lat i jaką rolę grają w nich aspekty finansowe (temat oparty m.in. na doświadczeniach firm PCO/DMC, stowarzyszenia, obiektu kongresowego, CVBs),

§  Czy w dobie dużej konkurencji na rynku, obniżki cen są skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu nowego biznesu (jako wsparcie panelu przedstawione zostaną case studies firm związanych z dobrami luksusowymi, PCO i obiektów). 

W trzeciej części spotkania wystąpi Martin Sirk, Dyrektor Zarządzający ICCA, który przedstawi główne założenia nowej strategii stowarzyszenia, która zostanie wdrożona na najbliższym kongresie w listopadzie br. Martin Sirk odpowie również na pytania, dlaczego strategia jest zmieniana i jaki będzie miała wpływ na rozwój nowego biznesu wśród członków stowarzyszenia.

Swoją obecność na konferencji potwierdził również Michał Olszewski, wiceprezydent Miasta Stołecznego Warszawa, który opowie o innowacyjnym i efektywnym kosztowo projekcie Virtualna Warszawa. Pierwsza na świecie mobilna nawigacja oparta na bikonach powstała z myślą o ułatwieniu poruszania się po stolicy turystom oraz osobom niewidomym i słabo widzącym. Pionierskie przedsięwzięcie ma przełożenie nie tylko na rozwój rynku turystycznego i konferencyjnego w Warszawie, ale także promocję regionu. Projekt został bowiem wyróżniony w prestiżowym konkursie „Mayors Challenge”, organizowanym przez Bloomberg Philanthropies,

 

W spotkaniu mogą wziąć udział zarówno członkowie ICCA, jak i firmy oraz organizacje spoza stowarzyszenia, po wcześniejszej akceptacji Centrali ICCA.

 

Letnie spotkanie oddziału Europy Centralnej ICCA to nie tylko edukacja, ale również tak ważny dla nas networking. Zadbaliśmy więc o to, aby uczestnicy konferencji mieli wiele okazji do nawiązywania nowych relacji biznesowych, m.in. podczas uroczystej Gala Dinner w warszawskich Łazienkach, podczas interaktywnego zwiedzania Starego Miasta, czy wycieczki statkiem po Wiśle – skomentowała wydarzenie Anna Górska z EXPO XXI Warszawa, Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA.

 

Partnerami spotkania są członkowie ICCA z Polski, Poland Convention Bureau POT, Warsaw Convention Bureau WOT oraz Mazurkas Travel Congress and Conference Bureau.

 

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www wydarzenia: http://iccacec2015.e-registration.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »