Firma » Biznes

Ruszył blog Janusza Szymury prezesa firm, organizacji skupionych pod marką REKORD

Ruszył blog Janusza Szymury prezesa firm, organizacji skupionych pod marką REKORD
Zobacz więcej zdjęć »
Janusz Szymura –prezes firm, organizacji skupionych wokół marki REKORD -dołącza do grona osób, które są aktywne w blogosferze. Uruchomiony właśnie blog ma na celu poprawę komunikacji z otoczeniem przy użyciu kanału internetowego.

Dlaczego założyłem blog? Bynajmniej nie dlatego, że każda szanująca się publiczna osoba już blog prowadzi. Owszem kilka bliskich osób radziło mi, żeby blog założyć. Jeśli prowadzi się działalność zawodową i społeczną w tak szerokim zakresie jak ja, to dobrze jest wypowiadać się właśnie przy pomocy mediów elektronicznych na temat istotnych i często kontrowersyjnych spraw związanych z firmą czy organizacją, którą się kieruje. Blog się bardzo dobrze do tego nadaje. Jest to źródło wiedzy pewne i pozbawione przekłamań. Chcę bowiem stawiać sprawy jasno i ukazywać, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje. Dlatego założenie bloga nie traktuję w kategoriach mody, lecz konieczności komunikowania się z ludźmi-pisze na blogu Janusz Szymura .

Znajdujący się pod adresem
www.januszszymura.pl blog to miejsce, gdzie Janusz Szymura w mniej formalny sposób będzie przedstawiał działalność firm i organizacji wchodzące w skład grupy Rekord . Szczególne miejsce ma zajmować tematyka prospołeczna. Twórca bloga będzie również prezentować czytelnikom informacje dotyczące kierunków rozwoju firmy informatycznej, a także omawiać wydarzania, związane z  życiem klubu BTS Rekord

Blog ze swojej natury pozwala na zmniejszenie dystansu z czytelnikami, a przyjazna forma komunikacji zachęca do jego regularnego odwiedzania.


 ***
Janusz Szymura od ponad 20 lat jest prezesem firmy Rekord Systemy Informatyczne, która zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem autorskiego oprogramowania dla administracji i przedsiębiorstw. Oprócz zarządzania firmą informatyczną Rekord, Janusz Szymura kieruje działaniami Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego REKORD. Podstawowym celem statutowym klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Miało to znaczący wpływ na decyzję o budowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Rekord. Prezes Rekordu mocno angażuje się również w działalność spółki organizującej rozgrywki futsalu na najwyższym ligowym poziomie. W Futsal Ekstraklasie Spółce z o.o., bo o niej mowa, piastuje stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Za swoją działalność zarówno na arenie biznesowej jak i społecznej Janusz Szymura jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Nie sposób jest wyliczyć wszystkich nagród jakie otrzymał, jednak z najważniejszych można wymienić:
Dwukrotnie Rekord SI jest laureatem nagrody głównej konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” - Program "Przedsiębiorstwo Fair Play"  ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce. Złota Statuetka oraz tytuł Lidera Polskiego Biznesu, a także Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu - Wyróżnienie jest przyznawane przez Business Centre. Zadaniem konkursu jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną.
Wyróżnienie Menedżer Roku 2006 na Śląsku - przyznane przez Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów za konsekwentnie realizowaną strategię rozwoju kierowanej firmy.
Firma prowadzona przez Janusza Szymurę doceniana jest także lokalnie o czym świadczy Trzykrotne zdobycie nagrody FIRMA ROKU w Bielsku – Białej. O lokalnym społecznym zaangażowaniu prezesa Rekordu świadczy też fakt dwukrotnie zdobycia nagrody Dobrodzieja Sportu w Bielsku-Białej za aktywne wspieranie lokalnego środowiska sportowego.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

rekordsi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »