Technologie » Internet

Ruszyła Akademia SEM Ataxo

21 maja miało miejsce pierwsze szkolenie w ramach Akademii SEM. Jego tematem było wprowadzenie do reklamy PPC.

Szkolenie miało miejsce w siedzibie firmy, przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach. Podczas spotkania uczestnicy poznali podstawowe zagadnienia reklamy PPC. Szkolenie było prowadzone przez dwóch trenerów Ataxo, którzy podzielili temat na kilka bloków tematycznych. W programie znalazły się m. in. podstawowe informacje o reklamie PPC, jej wady i zalety, struktura i interfejs konta w systemie Google AdWodrs, omówienie zasad tworzenia słów kluczowych i tekstów reklamowych. 

Na zakończenie spotkania trenerzy przedstawili sposoby kierowania reklam w systemie AdWords oraz pokazali jak tworzyć raporty. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał certyfikat Akademii SEM.  

Kolejne szkolenia w Akademii SEM zostały zaplanowane na 26 maja oraz 4 czerwca. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyć zagadnień efektywnej optymalizacji stron www, kolejne analizy i statystyk Google Analytics.

Zapraszamy do zapisów, są jeszcze wolne miejsca. 

Więcej na temat szkoleń: http://www.ataxo.pl/uslugi/szkolenia-sem
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ataxo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »