Technologie » Komputery

Rynek ERP wciąż rośnie. Do 2020 r. osiągnie wartość 41 miliarda dolarów

Rynek ERP wciąż rośnie. Do 2020 r. osiągnie wartość 41 miliarda dolarów
Zobacz więcej zdjęć »
7,2% - o tyle będzie rosła wartość rynku systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem w ciągu najbliższych 4 lat. Największym odbiorcą tych rozwiązań będzie przemysł oraz sektor usług, ale analitycy Allied Market Research wskazują na ...

osnący popyt na aplikacje ze strony branży telekomunikacyjnej oraz zdrowotnej.

Jak wynika z raportu firmy Allied Market Research, rynek ERP daleki jest od stagnacji. W ciągu najbliższych lat będzie on się rozwijał w tempie 7,2% rok do roku. Za cztery lata osiągnie już wartość 41,69 mld dolarów. Oznacza to, że będzie odpowiadał za blisko 1/5 sprzedaży aplikacji biznesowych na świecie. Szacuje się, że wartość tego rynku – rozwiązań ERP, CRM, BI, BPM, EAM, SCM, etc. – sięgnie 213 mld dolarów w 2020 r.

Wymiana napędza rynek?

Analitycy zwracają uwagę, że głównym powodem wdrożenia systemów ERP nie jest dzisiaj dążenie do redukcji kosztów, ale przede wszystkim zapewnienie pełnej przejrzystości procesów w przedsiębiorstwach, co ma m.in. związek z regulacjami prawnymi – oraz zwiększenie wydajności.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/rynek_erp_wciaz_rosnie_do_2020_r_osiagnie_wartosc_41_miliarda_dolarow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »