Technologie » AGD - RTV

Ryszard Rynkowski z Brygadą RR w Media Expert w Elblągu

6 grudnia w salonie Media Expert przy ul. Teatralnej 5 w Elblagu, w godzinach od 17:00 do 19:00 można było osobiście spotkać się z Ryszardem Rynkowskim i jego „Brygadą RR" z programu „Bitwa na głosy” emitowanego w TVP2.

Ryszard Rynkowski podpisywał wspólnie z młodymi wokalistami nagraną ostatnio przez nich płytę pt.: „RAZEM". Każdy fan mógł prosić o autograf oraz zrobić sobie zdjęcie z Ryszardem i „Brygadą RR”. Płyty tego dnia do nabycia były w Media Expert w cenie okazyjnej, po 19,99 zł. Sprzedały się w mgnieniu oka. Zainteresowanie fanów było tak duże, że ochrona obiektu musiała wpuszczać klientów partiami. Ryszard Rynkowski przyjechał do Media Expert około godziny 16:20, gdyż chciał jeszcze… kupić pralkę. Spotkanie zakończyło się godzinę później niż przewidywano. Było to z pewnością wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci elbążan. TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »