Technologie » Komputery

Sage | Enterprise Management – korzyści biznesowe i oszczędności w firmach produkcyjnych

Sage | Enterprise Management – korzyści biznesowe i oszczędności w firmach produkcyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Wdrożenie nowoczesnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem ma pozytywny wpływ na całą organizację.

 Jak obliczyła firma badawcza Forrester, w trzy lata po wdrożeniu S|EM średnia firma z sektora produkcji uzyskuje korzyści odpowiadające wartości 2 mln USD.

Przedsiębiorstwa stoją dziś przed wieloma nowymi wyzwaniami związanymi z cyfryzacją gospodarki i koniecznością reorganizacji modelu działania wymuszaną zmianami rynkowymi. Aby temu sprostać, przede wszystkim muszą posiadać efektywne rozwiązania informatyczne, ponieważ działanie w oparciu o przestarzałe oprogramowanie wpływa hamująco na ich rozwój. Przedsiębiorcy poszukują więc nowych systemów: skalowalnych, wyposażonych w możliwości analityczne, mobilnych i łatwych w obsłudze. Jednocześnie wciąż mają obawy związane z wydatkami ponoszonymi na same rozwiązania i ich wdrożenia. Sponsorzy projektów obawiają się przekroczenia budżetu wdrożeniowego i późniejszych kosztów utrzymania oprogramowania (ang. TCO).

Obawy te rozwiewa badanie przeprowadzone przez firmę konsultingową Forrester na zlecenie Sage. Jego wyniki opublikowano w raporcie “The Total Economic Impact of S|EM for Manufacturing. Cost Savings and Business Benefits”, w którym pokazano wymierne i niebagatelne korzyści z inwestycji w system ERP Sage | Enterprise Management na przykładzie sektora produkcyjnego.


Czytaj całość artykułu tutaj:  https://erp-view.pl/artykuly-erp/28099-sage-enterprise-management-korzysci-biznesowe-i-oszczednosci-w-firmach-produkcyjnych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »