Technologie » Komputery
Sage otwiera w Warszawie nowe Centrum Deweloperskie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Pod koniec 2016 roku, prezentując rekordowe wyniki finansowe, Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage, zapowiedział inwestycję w kolejne centrum badawczo-rozwojowe. Niespełna cztery miesiące później firma ogłasza, że już w kwietniu uruchomi w Warszawie nowe Centrum Deweloperskie, w którym będą rozwijane globalne produkty cloudowe – Sage X3 oraz Sage One. Zatrudnienie znajdzie w nim 50 osób – programistów, analityków, architektów i specjalistów UX. Wśród 2,5-tysięcznej społeczności programistów Sage na świecie, w tej chwili 450 pracuje nad rozwojem produktów w technologii chmurowej.
Sage przewiduje dalszy rozwój Centrum i zwiększenie zatrudnienia docelowo nawet do 100 osób.
Polscy programiści należą do światowej czołówki. W Grupie Sage także doceniane są ich zdolności. Dlatego właśnie w Polsce będą rozwijane dwa ważne dla firmy produkty chmurowe – przekonuje Piotr Ciski.Obok inwestycji w rozwój lokalnych produktów, powstanie warszawskiego Centrum to kolejna duża inwestycja Grupy Sage w Polsce. W perspektywie 3-letniej firma zainwestuje w nowy DevLab kilkadziesiąt milionów złotych.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://magazynit.pl/kraj/sage-otwiera-w-warszawie-nowe-centrum-deweloperskie.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)